سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30512
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » كشورهاي غربی مدعی حقوق بشر از زن به عنوان يک كالاي اقتصادي استفاده می کنند
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت: كشورهاي مدعی حقوق بشر از زن به عنوان يک كالاي اقتصادي استفاده می کنند.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سيد جعفر هاشمي نژاد در گفتگو با مهر با گراميداشت سالروز ولادت با سعادت صديقه كبري حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و هفته زن گفت: حضرت زهرا(س) سرآمد زنان عالم امكان است و فقط پدر و همسرش بر او سبقت گرفته و پس از اين بزرگواران تا به حال به برتري ايشان در بين زنان عالم پيدا نشده و نخواهد شد.

وی حضرت فاطمه زهرا را نمونه بهترين زنان برشمرد كه تمام جلوه هاي برتر انساني در ایشان پيدا بود و افزود: حضرت امام خميني(ره) نامگذاری سالروز ولادت حضرت زهرا(س) به عنوان روز زن را براي زنان يك افتخار و مسئوليت بزرگي مي دانستند.

وي با اشاره به اينكه بايد زنان تلاش كنند سيره و منش حضرت فاطمه زهرا (س) را در زندگي خود به كار بگیرند اظهار داشت: هر زني كه در زندگي مشترک خود حضرت زهرا(س) را به عنوان الگو قرار دهد سعادتمند مي شود.

امام جمعه نورآباد عنوان کرد: ارج نهادن به مقام زن در دین اسلام در حالی صورت گرفت که در صدر اسلام زنان مورد بغض و غضب بوده اند و اگر خانواده ای دارای فرزند دختر می شد، دختران را زنده به گور می کردند و اسلام بود که به زنان اجر و قرب داد.

حجت الاسلام هاشمي نژاد با تاكيد بر اينكه كشورهاي غربي كه ادعاي دموكراسي و آزادي را در جهان دارند از زن به عنوان يك ابزار و كالاي اقتصادي استفاده می کنند، افزود: آنان براي منافع اقتصادي ويران شده خود ارزش وجودی انسان را زیر سوال مي برند اما تنها اسلام است که به زن شأن و منزلت بخشیده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار