سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30633
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
خانه » اخبار برتر » گزارش تصویری/ جشنواره مسابقات بومی محلی
Print This Post
روستای دیماندول

مراسم تجلیل از تیم فوتبال دیماندول که در جام نوروزی(دهیاری ها) به مقام قهرمانی رسیده بود،در قالب یک جشنواره ورزشی بومی محلی برگزار شد

به گزارش سلام دلفان- روز یک شنبه مراسم تجلیل از تیم فوتبال دیماندول که در جام نوروزی(دهیاری ها) به مقام قهرمانی رسیده بود،در قالب یک جشنواره ورزشی بومی محلی با همکاری ادارات ونهادهای انقلابی، توسط هیئت ورزشهای روستایی و عشایری در فضایی بهاری و سر سبز در روستای دیماندول برگزار شد.

در جریان این جشنواره مسابقات بومی محلی به شرح زیر بر گزار شد:

* دال پلان

دال به معناي نشانه است و در اين ورزش يا بازي به قطعه سنگي اطلاق مي‌شود كه از ساير سنگ‌هاي موجود در مكان بازي مشخص تر است. پلان:به معناي قطعه سنگي است كه توسط بازيكن انتخاب مي‌شود و به سوي هدف كه دال باشد پرتاب مي شود.

در این بازی چند نفر به دو دسته تقسیم می‌شوند که معمولاً دو دسته سه نفری یا بیشتر هستند. هر دسته به فاصله ۱۰ الی ۲۰ متر دورتر از یکدیگر و روبروی هم قرار می‌گیرند.
هر دسته در جایی که ایستاده‌اند سه عدد سنگ به عنوان هدف که هر یک تقریبا بطول ۲۵ و بعرض ۱۵ سانتی متر است طوری در محل خود (روبروی دسته مقابل) پشت سر هم قرار می‌دهند که فاصله سنگها یک متر باشد و این سنگها را به صورت عمودی در یک خط مستقیم در زمین فرو می‌کنند که راست بایستد.
بنابراین اکنون هر دسته سه عدد سنگ خود را که به آن “دال” (dal) یا هدف می‌گویند، در کنار خود و روبروی دسته مقابل قرار داده‌اند که حدودا به فاصله ۱۰ الی ۲۰ متر دورتر از آنها و روبرویشان ایستاده‌اند.
دسته‌ای که بازی را شروع می‌کند باید هر نفر یک سنگ که به وزن و اندازه توانایی جسمی او است به طرف دال‌های دسته مقابل پرتاب کند. البته اندازه سنگی را که به طرف دال‌ها پرتاب می‌کنند اختیاری است اما معمولاً این سنگها را به اندازه دو مشت و به شکل کروی یا بیضی انتخاب کرده به سوی هدفها پرتاب می‌نمایند.
بعضی مواقع ممکن است یکی از دسته‌ها یک نفر کم داشته باشند، که در این صورت دسته مذکور حق دارد یک سنگ اضافه پرتاب کند. درهر صورت دسته‌ای که افرادش سنگها را پرتاب کرده باشند کنار می‌کشند تا افراد دسته مقابل به طرف دال‌های آنان سنگ پرتاب کنند.
هر دسته اگر یک دور کامل یا یک دور غیر کامل هر سه دال دسته مقابل را بیاندازد، برنده بازی خواهد شد.

DSC00985 DSC00983 DSC00979 DSC00988 DSC00989 DSC01059 DSC01062 DSC01066 DSC01065

* دو سرعت

* طناب کشی

DSC00959 DSC00963 DSC00975 DSC00953 DSC00955* تُرنه

DSC00831 DSC00833 DSC00824 DSC00802 DSC00847 DSC00938* خروس گیران

DSC00942

در پایان به نفرات برتر جوایزی اهداء گردید

DSC01024 DSC01026 DSC01029 DSC01023 DSC00940

شایان به ذکر است که کاپ قهرمانی فوتبال مسابقات روستایی، توسط کاپیتان و اعضای تیم به مادر یکی از شهدای روستا تقدیم شد که زیبا ترین لحظه این روز را رقم زد.

DSC01035 DSC01043 DSC01044

و اما سایر تصاور این مراسم

DSC00901 DSC00897 DSC00915 DSC00926 DSC00885 DSC00877 DSC00856 DSC00862 DSC00875 DSC00847 DSC00848 DSC00851 DSC00841 DSC00810 DSC00818 DSC00795 DSC00790 DSC01050 DSC00927

 1. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۵۰

  [گل]
  دست مریزاد
  دست مریزاد
  دست مریزاد
  دست مریزاد
  دست مریزاد…

  عالی بود.

 2. نویسنده دیدگاه: گودرز سلطان پناهی
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۷

  عکسها دیدن داشت مخصوصا خوچه سالهاست اورا ندیدم

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۰

  مرحبا این جور برنامه لازمه واما مسئولین هم به این یه برنامه اکتفا نکنند

 4. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۸

  زمان انتشار : سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ | چاپ این مطلب
  سکوت مسئولان سایت رفاهی برای سلب رفاه مردم

  به گزارش خبرامروز :

  ثبت نام مجدد برای دریافت یارانه های نقدی از بیستم فروردین سال نو آغاز شد.همان روز اول ترافیک و اشکالات سایت دلهره ای برای مردم ایجاد کرد و همه ترس از عدم موفقیت در ثبت نام و پیامدهای ناشی از آن بود.ولی خوشبختانه این دلهره به یک روز انجامید و با روان شدن سایت همه چیز به خوبی و خوشی ادامه یافت.

  جناب آقای دکتر روحانی به طور مکرر در تمامی مصاحبه های اخیر خود کسانی که نیاز آنچنانی به یارانه را ندارند،تشویق به انصراف می نمودند و رادیو،تلویزیون و دیگر رسانه ها از این قافله مستثنی نبودند،همه و همه دست در دست هم داده بودند تا شاید آمار انصرافی ها را هرچه در توان دارند بالا ببرند،ولی چه بسا که پیش بینی ها درست از آب در نیامده و انتظار می رود دولت روش دیگری را که گفته بود برای انصراف (منصرف کردن) اجرا نماید.در این راستا دولت تجربه ای بدست اورد که دیگر حجمه های تبلیغاتی و تهدیداتی با جرایم نقدی تاثیری بر تصمیم گیری ملت ندارد.

  با آماری که پس از پایان ثبت نام مجدد یارانه ها به دست آمد،راستی آزمایی و اعتماد به مردم در ثبت صحیح اطلاعات درخواستی معادله ای پیش روی می گزارد که نقطه عکس جریان یعنی عدم اعتماد به دولت را منجر می گردد.پروژه ناموفق سبد کالایی اولین جرقه های بی اعتمادی مردم به دولت تازه بر سر کار آمده را بوجود آورد و چندی نکشید که بحث ثبت نام مجدد یارانه ها نقل محافل گشت.

  با نگاهی به سایت رفاهی دریچه ای دیگر بر اجبار دولت بر مردم برای منصرف کردن از دریافت یارانه نقدی گشوده می شود.گذشته از سرعت عالی و ثبت روان و بدون ترافیک سایت(به جز یکی دو روز اول) مورد نخست عدم ارایه کد رهگیری اختصاصی در پایان ثبت نام برای خانوار در خود سایت بوده،که طراحان این کد را فقط برای ارسال به شماره موبایل ثبت شده در هنگام ثبت نام مهیا کرده اند.

  چند سوال پیش می آید:

  ۱-برای کسانی که به دلیل عدم خط دهی و یا هر دلیل دیگر پیامک حاوی کد شناسه ارسال نشده و یا به دستشان نرسیده چه تدبیری اندیشیده شده است؟

  ۲-امکان دارد دکتر روحانی برای اطمینان بخواهند متقاضیان یارانه نقدی کد شناسه را در زمان دیگر برای تاکید بر دریافت یارانه در سایتی یا جایی دیگر وارد کرده و نیاز خود را به یارانه اعلام نمایند،اما اگر کسانی که به هر طریق کد بدستشان نرسیده بایستی منصرف گردند؟

  یکی از مواردی که در مراحل ثبت نام متقاضی را به اندیشه وا می دارد،این است که گزینه تعداد خانوار اگر بیشتر زده شود سایت قبول نکرده و با آغوش باز تعداد کمتر را قبول می کند،این بدان معنا نیست که ثبت نام اشتباه راه بدون بازگشت خواهد بود؟(با توجه به گفته مسئولان امر که هیچ”تدبیری” برای ویرایش و اصلاح اطلاعات اندیشیده نشده است).کم نیستند کسانی که به دلیل این اشکال مغرضانه سایت به دلیل ثبت اشتباه به جمع قهرمانان ملی منصرف شده از یارانه پیوسته اند.سایتی که نام رفاهی را یدک می کشد حال به اسطوره سلب رفاه مردم تبدیل گشته است.

  با این همه تبلیغ و ستایش سایت رفاهی و تکمیل بودن اطلاعات آن اگر بعضی کاستی های مذکور مغرضانه نبود چرا امکان ویرایش و اصلاح اطلاعات کسانی که( به قول رییس جمهور محترم ،نیازمند)در ثبت نامشان اشتباه رخ داده وجود نداشته و همچنان در سکوتی از ابهام و گاها تاکید بر عدم امکان ویرایش و اصلاح از سوی مسئولین ذیربط به گوش می رسد.

  و این بازی بی قانون و یک طرفه و تحمیل انصراف برای هر کس اعم از غنی و نیازمند می باشد،اگر چاره ای برای حل این مشکلات از سوی دولت تدبیر و امید”تدبیر” نگردد.

  آذرپیام سلماس

 5. نویسنده دیدگاه: حاج حسین 2
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۲

  جزئیات تازه از آمار انصراف از یارانه نقدی
  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ثبت نام ۷۱ میلیون ایرانی برای دریافت یارانه، انصراف زیر ۷ میلیون نفر شامل کمتر از ۳.۵ میلیون نفر در داخل و کمتر از ۳.۵ میلیون نفر در خارج کشور خبر داد و گفت: مجموع انصرافی‌ها حدود ۷.۵ درصد است.
  درباره تعداد انصراف دهندگان از یارانه نقدی در مرحله جدید اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: در حالت کلی طبق آمار دریافتی از سوی مسئولان حدود 7.5 درصد از مردم در این مرحله ثبت نام نکرده و از دریافت یارانه نقدی انصراف داده‌اند.

  وی افزود: البته از این رقم بخش بزرگی مربوط به ایرانیان خارج نشین یا کسانی که در خارج به سر می‌برند است از همین رو بدون لحاظ این افراد باید گفت در دور جدید ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی تنها 3.5 الی 4 درصد از مردم از ثبت نام خودداری کرده و انصراف داده‌اند.

  این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید براینکه نمایندگان منتظر اعلام آمار مکتوب و رسمی در این باره از سوی دولت هستند، گفت: دولت باید برای اعلام قیمت‌های واقعی پیش قدم شود و هر چه سریعتر آمار انصرافی‌ها را اعلام کند.

  نکو با بیان اینکه 71 میلیون نفر از ایرانیان داخل کشور نسبت به دریافت یارانه نقدی ثبت نام کرده‌اند تصریح کرد: در این مرحله کمتر از 7 میلیون نفر ثبت نام نکرده‌اند که بدون لحاظ خارج نشینان باید گفت فقط سه و نیم میلیون نفر در داخل کشور انصراف داده‌اند.

  وی با اشاره به اینکه آمار انصراف 3.5 الی 4 درصدی هم باید برای دولت قابل توجه باشد، گفت: دولت باید از این آمار به عنوان موفقیت یاد کند چرا که از بین 77 میلیون نفر باز هم تعدادی از مردم به توصیه دولت گوش کرده و نسبت به دریافت یارانه نقدی اقدام نکرده‌اند.

  این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: دولت باید در شیوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تجدیدنظر کند تا مردم بیشتر از گذشته به انصراف از دریافت یارانه نقدی تشویق شوند؛ یکی از دلایل عدم انصراف مردم در این دوره افزایش تورم و گرانی کالاها بود چرا که مردم نگران هستند در دور جدید هم شاهد گرانی و تورم باشند.

  نکو ضمن اشاره به اینکه بسیاری از مردم یارانه نقدی را کمکی برای جبران خسارت می‌دانند گفت: دولت باید در جهت کاهش نرخ تورم و مدیریت قیمت‌ها به گونه‌ای عمل کند که مردم متوجه شوند اگر از دریافت یارانه انصراف دهند این مبلغ صرف تولید، بهداشت و درمان می‌شود و در نتیجه مردم منفعت می‌برند.
  منبع: تسنیم
  برچسب ها: یارانه نقدی ، مجلس

 6. نویسنده دیدگاه: حاج حسین 3
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۵

  ۱۰ گروه جدید مشمول دریافت سبد کالا می‌شوند
  بروز شده : امروز, ۱۸:۲۱ نسخه چاپی
  پیش تر مقامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده بودند دستکم ۳.۵ میلیون نفر کارگر و مشمول قانون کار که از حداقل دستمزدها برخوردار هستند امکان دریافت سبدهای حمایتی ویژه بهمن و اسفندماه امسال را خواهند یافت.
  به تازگی کارگران با ابراز نگرانی از حذف میلیون‌ها کارگر فاقد بیمه و شناسه کاری از جمله رانندگان، کارگران ساختمانی، شاغلان کوره پزخانه ها، فعالان بخش حمل و نقل بار کالا و مسافر و برخی گروه های دیگر، نامه ای به وزیر کار نوشتند و از وی خواستند در این باره در دولت چاره اندیشی شود.

  حال محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت می گوید: با دستور ویژه دولت، وزارت کار مامور شناسایی کارگران فاقد بیمه برای واگذاری سبدهای کالایی به گروه های جدید شده است.

  به گزارش مهر، با وجود اینکه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در دولت برخی گروه های اجتماعی از ماه جاری سبد حمایتی بهمن ماه را از طریق مراکز معین شده دریافت می کنند اما تصمیم دولت درباره برخی گروه ها از جمله کارگران و آن هم گروه های فاقد بیمه و شناسایی هنوز اعلام نشده است و به نظر می رسد هنوز امکان تصمیم گیری مناسب برای چگونگی واگذاری سبدهای حمایتی به گروه های واقعی مشمول در این بخش ها، نهایی نشده است.

  پیش تر مقامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده بودند دستکم ۳.۵ میلیون نفر کارگر و مشمول قانون کار که از حداقل دستمزدها برخوردار هستند امکان دریافت سبدهای حمایتی ویژه بهمن و اسفندماه امسال را خواهند یافت.

  همچنین مطرح شده بود، مابقی گروه های بیمه شده تا ۱۲ میلیون نفر از شاغلان کشور که تحت پوشش قانون کار فعالیت می کنند نیز شناسایی و به دولت معرفی خواهند شد که بررسی ها نشان می دهد این کار صورت گرفته و حالا لیست کاملی از مشمولان قانون کار در اختیار دولت قرار دارد.

  شناسایی اولیه بر اساس لیست بیمه

  با این حال، در عین سادگی شناسایی برخی گروه های اجتماعی از جمله کارمندان و شاغلان دستگاه های دولتی به دلیل وجود بانک های اطلاعاتی قابل اعتنا؛ اما درباره مشمولان قانون کار که حداقل نیمی از کل شاغلان کشور را تشکیل می دهند، چنین بانکی وجود ندارد و دولت ها در زمان اجرای اینگونه برنامه ها به مشکلات جدی برخورد کرده اند.

  این مسئله در زمان فعالیت دولت های سابق و در مسئله واگذاری سهام عدالت نیز به وجود آمده بود و در عین حالی که کارگران از مشمول ترین گروه های اجتماعی برای دریافت سهام عدالت و یا سبد حمایتی دولت محسوب می شوند، اما به دلیل وجود آمارهای مختلف غیر مستند از گروه های کارگری، نبود یک بانک اطلاعاتی دقیق و همچنین نامشخص بودن آمار روشنی از کارگران؛ همواره از دریافت اینگونه حمایت ها محروم مانده اند.

  به تازگی نمایندگان کارگران از نامه نگاری با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داده اند که طی آن از وی خواسته شده است تا درباره واگذاری سبد کالای حمایتی به کارگران فاقد بیمه و کد شناسه نیز از طریق دولت برنامه ریزی شود.

  کارگران عنوان کرده اند احتمال اینکه این گروه از شاغلان کارگری کشور که دستکم تا ۵ میلیون و حتی بیش از آن نیز تخمین زده می شوند نتوانند به دلیل وارد نشدن به هیچ یک از لیست های تهیه شده در دولت از سبدهای حمایتی برخوردار شوند زیاد است در حالی که از مشمول ترین گروه های اجتماعی هستند که باید اینگونه حمایت ها از آنها صورت گیرد.

  ابراز نگرانی کارگران و نامه نگاری با علی ربیعی جواب داد و در اینباره محمدباقر نوبخت؛ سخنگوی دولت اعلام کرد: وزارت کار مامور شده است که نسبت به بررسی و شناسایی افرادی که مستحق دریافت این سبد کالا هستند، اقدام كند.

  ماموریت دولت به وزارت کار

  سخنگوی دولت افزود: رویکرد ما این است که به کسانی که استحقاق دارند این سبد کالا داده شود و حتی به کسانی که جزو دریافت کنندگان این سبد مشخص نشده اند نیز این پرداخت صورت بگیرد.

  هادی ابوی در گفتگو با مهر با اشاره به نامه ای که در هفته های گذشته از سوی کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره واگذاری سبد کالا به گروه های فاقد شناسه کاری نوشته شده است گفت: وزیر کار ماموریت پیگیری نامه کارگران را به سازمان های کارگری و کارفرمایی داده بود.

  عضو هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران اظهارداشت: در روزهای گذشته نیز نشستی با معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار کردیم و در این زمینه پیشنهاد کردیم سامانه ای برای ثبت نام و شناسایی کارگران فاقد بیمه و شناسه کاری راه اندازی شود.

  ابوی با اشاره به استقبال معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیشنهاد کارگران بیان داشت: بزودی جزئیات نحوه شناسایی و ثبت نام کارگران فاقد بیمه و شناسه کاری از طریق سامانه یادشده اعلام خواهد شد.

  اعلام اسامی گروه های جدید مشمول

  وی تاکید کرد: قرار است کلیه کارگران بیمه نشده، شاغلان متفرقه، کارگران ساختمانی بدون بیمه، شاغلان بخش حمل و نقل کالا، رانندگان، شاغلان کوره پزخانه ها، حمل و نقل مسافری برون شهری و دورن شهری، شاغلان تاکسی تلفنی ها، آموزشگاه های رانندگی فاقد بیمه و حتی خبرنگارانی که از پوشش بیمه تامین اجتماعی برخوردار نیستند امکان ثبت نام در این سامانه و شناسایی را بیابند.

  این مقام مسئول کارگری کشور تصریح کرد: ملاک فعلی و اولیه دولت در واگذاری سبد کالا به برخی افراد، بیمه است؛ اما در قالب جدید و ماموریتی که به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی دولت داده شده است، گروه های جدیدی که حداقل ۵ میلیون نفر خواهند بود نیز به لیست ها افزوده می شوند.

  به گفته ابوی، با تشکیل بانک جامعی از اطلاعات شاغلان و مشمولان قانون کار؛ امکان واگذاری سبد کالا به بیمه شدگان خویش فرما نیز فراهم می شود. به صورت کلی در نظر است تا این کار به صورت اورژانسی و با سرعت مناسبی انجام شود تا بتوان گروه های مختلف را از سبدهای کالایی دولت بهره مند کرد.

  تگها: ۱۰ گروه جدید, دریافت سبد کالا

 7. نویسنده دیدگاه: حاج حسین 4
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۸

  جام‌جم آنلایناقتصادیاقتصاد ایران
  کد خبر : 1466005335549390429 تاریخ : سه شنبه 02 اردیبهشت 1393 18:11 [Print] [Mail] [PDF] نوبخت,یارانه, حاملهای انرژی

  سخنگوی دولت:

  سقف درآمدی برای یارانه بگیران اعلام می کنیم

  سخنگوی دولت درباره حذف پردرآمدهای ثبت نام کننده در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها گفت: درفرم ثبت نام چند گزینه برای مردم اعلام کرده ایم که درآمدشان چه میزان است بنابراین مردم اطلاعاتشان را به درستی منعکس کردند حال اگر متناسب با کارمان هر سقفی را مشخص کنیم به راحتی می توانیم قانون را اجرا کنیم.

  به گزارش واحد مرکزی خبر، محمد باقر نوبخت پس از جلسه با اعضای کمیسیون عمران مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که بالاخره پردرآمدهای ثبت نام کننده از دریافت یارانه حذف خواهند شد یا خیر افزود: بند و تبصره 21 قانون بودجه ، تکالیفی را برای دولت تعیین کرده است و ما هم براساس آنچه قانون است ، تصمیم می گیریم.

  وی اضافه کرد: آنچه قانون مشخص کرده این است که افراد نیازمند متقاضی، ثبت نام کنند و وقتی ثبت نام می شوند یعنی تقاضا وجود دارد اما اینکه چه کسانی نیازمند هستند بند و تبصره 21 دولت را مسئول کرده است تا سقف درآمدی را مشخص کند.

  نوبخت اضافه کرد: در فرم ثبت نام چند گزینه برای مردم اعلام کرده ایم که درآمدشان چه میزان است بنابراین مردم اطلاعاتشان را به درستی منعکس کردند حال اگر متناسب با کارمان هر سقفی را مشخص کنیم به راحتی می توانیم قانون را اجرا کنیم.

  وی در پاسخ به این پرسش که سقف درآمدی کی مشخص می شود گفت: هر زمانی که دولت جلسه ای برگزار کند با توجه به دریافت گزارش های مختلف آن را رسانه ای می کند.

  نوبخت در پاسخ به این پرسش که آیا افزایش قیمت حاملهای انرژی مشخص شده است یا نه ؟ گفت: این افزایش قیمت هنوز مشخص نشده است و بعد از اینکه مشخص شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

  وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی روند گام دوم هدفمندی و نیز هزینه کردهای آن و تعداد ثبت نام کنندگان و انصرافی ها در قالب یک گزارش ارائه می شود گفت: به زودی در نشستی خبری در این باره اطلاع رسانی خواهم کرد.

  سخنگوی دولت درباره اجرای قانون خدمات رسانی به ایثارگران نیز گفت: دولت مشکلی در اجرای خدمات مربوط به ایثارگران در لایحه بودجه سال 93 ندارد و آیین نامه های مربوط نیز تدوین شده است.

 8. نویسنده دیدگاه: حاج حسین 5
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۰

  مرحبا به این همه حاج حسین

 9. نویسنده دیدگاه: ...
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۰

  مرحبابه این همه خودشیفتگی حاج حسین:))

 10. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۰۴

  سلام
  افایون یه نفر به داد دانشجویان دانشگاه دولتی نورآباد برسه، رئیس دانشگاه عوض شده ولی دانشگاه خیلی مشکل داره،آخریش اینه که به دانشجوها گفتن میبریمتون نمایشگاه کتاب به صورت رایگان، بچه ها هم رفتن بن خرید کتاب(به قیمت سی هزار تومن)تهیه کردن اما بعد چند روز رئیس مرکز میگه که من نمیزارم دانشجوها برن نمایشگاه و فقط پنج نفرو میفرستیم، جالب اینجاست که کل هزینه این برنامه به یک میلیون نمیرسه،، حالا پونزده نفری که بن کتاب خریدن نمیدونم چیکار کنن!!!!بعدش تو چند کیلومتری اینجا دانشگاه دولتی الشتر با بیش از سیصد تا دانشجو(شش برابر مرکز نوراباد) انواع برنامه های آموزشی و فوق اموزشی واسشون گذاشتن.!!! خواهشا بعد از چهار سال بیاین یه گزارش از دانشجوها و مرکز تهیه کنین.

 11. نویسنده دیدگاه: شسی
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۴۲

  معلوم نیست اینها نظرن یا مقاله

 12. نویسنده دیدگاه: جواد صحتی
  خرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۱

  رونمایی لباس جدید برزیل توسط … جالب بود برام

 13. نویسنده دیدگاه: فوتبالی
  مهر ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۵

  تیم دیماندول یا رسول منصوری و اکبرعزیزیو پیمانمحمدی ومجتبی نوری. آقای مهری افتضاح بود،افتضاح تصاویر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار