سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30651
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سایت‌رفاهی درپی‌ جایگاه‌گوگل+عکس
Print This Post

تعداد دهها میلیونی بازدید مردم از این سایت نشان دهنده عدم استقبال مردم از انصراف دریافت نقدی یارانه ها می باشد و باید منتظر ماند و دید که آمار رسمی ثبت نام ها چه زمانی اعلام می شود که البته نباید کار سخت و زمانبری برای دولت باشد .

به گزارش سلام دلفان – ثبت‌نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی از صبح روز ۲۰ فروردین ماه جاری، به‌طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به‌نشانی refahi.ir  آغاز شد و تا ساعت 24 روز گذشته ادامه داشت .بعد از پایان ثبت نام ها این سایت در رده بندی سایت های فارسی به عدد 13 رسید و این در حالیست که بسیاری از سایت های خبری پربیننده ایرانی بعد از یک دهه فعالیت هرگز به این رتبه نرسیده بودند و اگر ثبت نام ها چند روز دیگر ادامه داشت ، احتمال این بود که رتبه این سایت به گوگل و یاهو هم برسد .

این آمارها و تعداد دهها میلیونی بازدید مردم از این سایت نشان دهنده عدم استقبال مردم از انصراف دریافت نقدی یارانه ها می باشد و باید منتظر ماند و دید که آمار رسمی ثبت نام ها چه زمانی اعلام می شود که البته نباید کار سخت و زمانبری برای دولت باشد .

آخرین وضعیت سایت رفاهی دات آی آر

همچنین از امروز نیز گزینه ثبت نام یارانه نقدی حذف و تنها گزینه انصراف روی میز انتخاب مردم قرار گرفته است.

آخرین وضعیت سایت رفاهی دات آی آر

انصراف دهندگان هم باید به این نکته توجه کنند که در صورت انصراف نمی توانند فعلا در این مرحله مجددا ثبت نام کنند و اگر در مرحله دوم ثبت نام نکرده اید نیاز به انصراف ندارید .

آخرین وضعیت سایت رفاهی دات آی آر

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار