سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30728
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کی‌روش با خبرنگار ایرانی مصاحبه نمی‌کند
Print This Post

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از زمانی که به اردوی آفریقای جنوبی سفر کرده حاضر نشده به طور رسمی با خبرنگار واحد مرکزی خبر ایران در ژوهانسبورگ گفتگو کند.

به گزارش سلام دلفان، کارلوس کی روش که روز چهارشنبه هفته پیش به همراه تیم ملی اردوی آماده سازی این تیم را در ژوهانسبورگ آغاز کرده، در یکی از اظهارنظرهای غیر رسمی اش عنوان کرده چرا خبرنگاران ایرانی در اردوی آفریقای جنوبی کنار تیم ملی نیستند.این موضوع پرسش برنامه زنده تلویزیونی شبکه جام جم از مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال بود. نبی در پاسخ به این پرسش با ابراز رضایت از عملکرد خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر به ژوهانسبورگ گفت: این خبرنگار از زمانی که تیم ملی به ژوهانسبورگ رسیده حضور پررنگی در فردوگاه و تمرینات داشته و اخبار تیم ملی را به همراه مصاحبه های بازیکنان به رسانه های تهران ارسال کرده است.

در ادامه این برنامه مصطفی قمری وفا خبرنگار واحد مرکزی خبر که در آفریقای جنوبی حضور دارد روی خط تلفنی آمد و عنوان کرد از زمان ورود تیم ملی کنار این تیم بوده و چندین بار از کی روش درخواست مصاحبه داشته اما سرمربی تیم ملی حاضر نشده در یک گفتگوی رسمی شرکت کند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه صحبت هایش گفت: در تماس تلفنی که با کی روش خواهم داشت به ایشان می گویم که با خبرنگار صداوسیمای ایران در آفریقای جنوبی مصاحبه کند.

 

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار