سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30942
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خبر جدید از هواپیمای ناپدیدشده مالزیایی
Print This Post

استرالیا از پیدا شدن شیئی مستطیل شکل در جریان عملیات جستجو برای یافتن هواپیمای ناپدید شده مالزی خبر دادند اما مقامات مالزی از این موضوع اظهار بی‌خبری کردند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از سی‌ان‌ان؛ مقامات استرالیایی از یافتن شیئی در اقیانوس خبر دادند که احتمال دارد متعلق به هواپیمای ناپدید شده مالزی باشدو با این حال مقامات مالزی اعلام کردند که برای اظهار نظر درباره ارتباط میان این شیئ و هواپیما زود است.مقامات استرالیایی اعلام کردند یک شیئ فلزی را در آبهای سواحل غربی استرالیا مشاهده کرده‌اند. مارتین دولان یکی از مسئولان ارشد عملیات جستجو در این باره گفت: تصاویر گرفته شده به اندازه کافی توجه ما را جلب کرد. ما تمام سرنخ‌ها را جدی می‌گیریم.

اما وزیر حمل‌ونقل مالزی در کنفرانس خبری امروز خود اعلام کرد که این کشور هنوز تصویری از سوی استرالیا دریافت نکرده‌اند و هیچ‌یک از اشیائی که در عملیات جستجو یافت شده‌اند ربطی به هواپیمای مورد نظر نداشته‌اند.

یک منبع از وزارت دفاع استرالیا اعلام کرد که این شیئ در منطقه آگوستا واقع در 300 کیلومتری جنوبی پرث مشاهده شده است. به گفته این منبع شیی یافت شده مستطیل شکل بوده است.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار