سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30976
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حضور عارف در انتخابات آتی مجلس
Print This Post

معاون اول دولت اصلاحات گفت: ما در انتخابات آتی مجلس حضور خواهیم یافت و به طور قوی وارد می‌شویم.

به گزارش سلام دلفان، محمدرضا عارف رئیس بنیاد ایرانیان دقایقی پیش دومین دفتر بنیاد امید ایرانیان کشور را در استان اصفهان افتتاح کرد.

لازم به ذکر است این بنیاد کار خود را قبل از سال 88 به طور رسمی در تهران آغاز کرد و نخستین دفتر استانی این بنیاد در هفته‌های گذشته در مشهد افتتاح شد، امروز نیز محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در طول سفر دو روزه خود به اصفهان، دومین دفتر استانی بنیاد امید ایرانیان را در حوالی اتوبان شهید خرازی افتتاح کرد.

معاون اول دولت اصلاحات در حاشیه افتتاح این دفتر در جمع خبرنگاران حاضر شد و پیرامون مهمترین اهداف تأسیس و تشکیل بنیاد امید ایرانیان گفت: ترویج و نشر تفکر و گفتمان خردورزی و اخلاق مهمترین هدف از تأسیس این بنیاد است.

وی تأکید کرد: نگاه بنیاد امید ایرانیان یک نگاه راهبردی است، این بنیاد یک تشکل غیرحزبی بوده و در جایگاه یک سازمان مردم‌نهاد روی مباحث راهبردی و کلان کشور در زمینه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت خواهد کرد.

رئیس بنیاد امید ایرانیان متذکر شد: از دیگر اهداف مدنظر ما حرکت در راستای سیاست‌های کلان نظام و سهیم‌شدن در کمک و یاری‌رساندن به اجرای سیاست‌ها و دغدغه‌های دولت است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا بنیاد امید ایرانیان در انتخابات آتی مجلس فعالیت خواهد کرد؟ تصریح کرد: بنیاد امید ایرانیان در امور راهبردی فعالیت جدی خواهد داشت.

وی گفت: تعیین و تدوین برنامه‌ها و راهبردها از جمله برنامه‌های تعریف‌شده برای این بنیاد است، ولی چون رویکرد این بنیاد حزبی نیست هرگز روی افراد و اشخاص و مصادیق ورود نخواهد کرد.

عارف در پاسخ به سؤال دیگری خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا شما شخصاً در انتخابات آتی مجلس حاضر خواهید شد؟ گفت: ما در انتخابات آتی حتماً شرکت خواهیم کرد و به طور قوی حاضر خواهیم شد، حال آنکه آیا من و یا شخص دیگری به عنوان نامزد ورود خواهیم کرد یا خیر، برعهده تصمیمات اعضاء و جمع‌بندی‌های مسئولین همفکر ما است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار