سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30998
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توجه به اصلاح الگوی مصرف از شاخص های سبک زندگی ایرانی – اسلامی است
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت: توجه به اصلاح الگوی مصرف از شاخص های سبک زندگی ایرانی – اسلامی است.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سيد جعفر هاشمي نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اينكه پس از پيروزي انقلاب اسلامي شاهد رشد و شكوفايي اقتصاد و فرهنگ و ترويج فرهنگ دینی بوده ايم گفت: البته دشمن در طول 35 سال پيروزي انقلاب شيطنت هاي فراواني را انجام داد كه فرهنگ ما كه ريشه در اعتقادات، باورها و آموزه هاي اسلامي دارد را خدشه دار كند.

وی با اشاره به اينكه با توجه به اينكه انقلاب ما در جهت ترويج فرهنگ اسلامی گام بر مي دارد وظيفه ما دوچندان شده است اظهار داشت: يكي از شاخه هاي سبک زندگی اسلامی موضوع اقتصاد است.

امام جمعه نورآباد با بیان اینکه بارها به الگو و مباني مصرف در اسلام تاكيد شده است، افزود: همانطور كه مي بينيم دشمن از طريق اقتصادي به كشور ما ضربه وارد مي كند.

وي با اشاره به نامگذاري امسال با عنوان “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي” توسط مقام معظم رهبري اظهار داشت: رهبر فرزانه و حكيم انقلاب با توجه کردن و در نظر گرفتن نيازهاي دنيا و كشور تصميم به نامگذاري سالها مي كنند كه توجه داشتن به موضوع اقتصاد در چند سال متوالي نشان دهنده اهميت اين موضوع است.

امام جمعه نورآباد با تاكيد بر اينكه دشمن در طول انقلاب در جهت خدشه دار كردن فرهنگ كشورمان ابزارهای زیادی را به كار برده است ادامه داد: بارها توسط مقام معظم رهبري به اهميت اين موضوع تاکید شده است كه مي توان به طرح مباحثی چون تهاجم فرهنگي، شبيخون فرهنگي، ناتوي فرهنگي و جنگ نرم توسط ايشان اشاره کرد.

حجت الاسلام هاشمي نژاد به تحريم هاي ظالمانه غرب و آمريكا عليه ايران اشاره كرد و افزود: در زمينه هاي اقتصادي كشور خلاء هايي وجود دارد كه مي بايست توسط دولتمردان راه سوء استفاده دشمنان از اين خلاها بسته شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار