سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31105
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » معرفی برترین آثار ادبی مقاومت و پایداری
Print This Post

مجمع ناشران دفاع مقدس برترین آثار ادبی منتشر شده در حوزه دفاع مقدس و مقاومت طی سال 92 را در قالب بیش از 400 عنوان کتاب معرفی می‌کند.

گروه فرهنگی سلام دلفان– امیرشهریار امینیانی در گفتگو با خبرنگار مهر با شااره به برنامه حضور مجمع ناشارن دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب با اشاره به اینکه این تشکل صنفی به صورت مستقل برنامه در دست اجرایی برای حضور در نمایشگاه کتاب امسال ندارد اظهار کرد: کاری مشترک با همکاری مجمع ناشران انقلاب اسلامی در دست تدارک و اجرا داریم که بر اساس آن گزیده‌ای از برترین آثار منتشر شده در حوزه دفاع مقدس را در نمایشگاه عرضه خواهیم کرد.وی افزود: این آثار که شامل بیش از 400 عنوان کتاب از تولیدات ادبی با موضوع دفاع مقدس در سال 92 است در حین برپایی نمایشگاه کتاب در سالن یاس به نمایش در خواهد آمد و از طریق ناشران آنها نیز قابل خریداری است.

امینیان افزود: هشت نشست تخصصی در حوزه صنعت نشر و دفاع مقدس نیز در تدارک اجرا و برنامه ریزی قرار دارد که در ایام نمایشگاه کتاب در محل نشست‌های سالن یاس از سوی مجمع ناشران دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

یادآوی می‌شود مجمع ناشران دفاع مقدس تشکلی صنفی است که در اردیبهشت ماه 91 اعلام موجودیت کرد. همچنین هیئت موسس این انجمن را علی ناظری، عبدالرضا سالمی‌نژاد و امیر‌شهریار امینیان تشکیل می‌دهند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار