سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 312
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان طی بیانیه‌ای:تسخیر لانه جاسوسی انگلیس پاسخی کوچک از سوی دانشگاهیان بود
Print This Post
به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، در بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی انگلیس آمده است: تسخیر لانه جاسوسی دوم پاسخ کوچکی از سوی جامعه ...

خبرگزاری فارس: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی دوم آورده است: تسخیر لانه جاسوسی انگلیس در سالروز ترور شهید شهریاری تنها یک پاسخ کوچک از سوی جامعه دانشگاهی بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، در بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی انگلیس آمده است: تسخیر لانه جاسوسی دوم پاسخ کوچکی از سوی جامعه دانشگاهی به جنایات چند صد ساله انگلیس علیه ملت ایران است، که در سال‌های اخیر با ترور فرزندان این مرز و بوم از جمله ترور شهید شهریاری، دانشمند هسته‌ای کشورمان، چهره واقعی تروریست بودن خود را به نمایش گذاشتند.
جامعه اسلامی دانشگاه لرستان در این بیانیه ادامه داده است: ما دانشجویان، فرزندان معنوی امام خامنه‌ای هیچگاه از رویکرد انقلابی و عدالت خواهی خویش دست بر نمی‌داریم و از دولت و مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که به کاهش رابطه با این کشور تروریست بسنده نکنند و با این دولت خبیث به طور کامل قطع ارتباط کنند.
در این بیانیه خطاب به سران دول غرب تاکید شده است: به جای گردن کشی و تهدید، رفتار وحشیانه خود را تغییر دهند، چرا که این تازه اول راه است و باید منتظر اقدامات جدیدی باشند و بدانند که اسلام تمام استکبارگران را به خاک مذلت می‌نشاند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار