سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31212
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 9 دی منتشر شد
Print This Post

بعد از اینکه در تاریخ 02/03/1393 با رأی دادگاه ویژه روحانیت هفته نامه 9 دی از اتهامات هیئت نظارت بر مطبوعات تبرئه شد و از توقیف در آمد اولین شماره هفته نامه سیاسی ، فرهنگی ، تحلیلی 9 دی در سال جدید امروز هفتم اردیبهشت 1393 در 24 صفحه منتشر شد.

به گزارش سلام دلفان، تیتر اول هفته نامه به گزارش مستندی از دلایل ابراز نگرانی رهبر انقلاب ، مراجع و ملت با عنوان بازگشت شارلاتانیزم مطبوعاتی پرداخته است.

یادداشت اول با موضوع راز ریزش مقبولیت دولت روحانی باتیتر “اولین های دولت یازدهم” از حمید رسایی می باشد.

تحلیلی بر مخاطب قرار دادن جوانان فعال فرهنگی توسط رهبر معظم انقلاب با تیتر ایجاد خط مستقیم ارتباطی از سنگر فرماندهی به نیروهای خود جوش فرهنگی در صفحه فرهنگ هفته نامه 9 دی آمده است.

تحلیلی از دکتر محمد سلیمانی در صفحه ی اقتصاد مقاومتی با تیتر” دولت،فرهنگ«هرکه دلال تر ،عزیز تر» راجمع کند” آمده است.همچنین دکتر عادل پیغامی پاسخ به چند برداشت عوامانه و غیر علمی را درباره اقتصاد مقاومتی در یادداشتی با عنوان “اقتصادی که دشمن جلوه میدهد و برخی باور کرده اند” آورده است.

9 دی منتشر شد

درصفحه تحلیل سیاسی مطلبی از سعید ذاکری با تیتر” تمسخر ساده زیستی اانقلابی ؛ رواج اشرافی گری طاغوتی “به چشم    می خورد.

“بحران مقبولیت دولت در میان طرفدارانش” عنوان تیتری است که در صفحه ی گزارش سیاسی این هفته نامه آمده است.

در صفحه ی اندیشه دینی  مطلبی از هانی چیت چیان با عنوان “فرزند آوری بیشتر نگاه توحیدی می خواهد” وجود دارد که به   بهانه های شبه دینی برای بچه دار نشدن می پردازد.

یاد داشتی از علیرضا معاف با عنوان “دورکعت تفکر، به اقتدای استاد “در بزرگداشت حاصل عمر امام، استاد شهید مطهری در صفحه بزرگداشت نمایان است.
در صفحه ی گزارش ،گزارش جامعی از توقیف هفته نامه 9 دی در 4 صفحه آمده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار