سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31250
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رحیمی مدیرعامل پرسپولیس می‌شود؟
Print This Post

استیلی، طاهری، پوستی و پروین گزینه‌های احتمالی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هستند. از محمدرضا رحیمی به عنوان گزینه مدیرعاملی این باشگاه یاد می‌شود.

به گزارش سلام دلفان، به دنبال برگزاری جلسات متعدد برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از حمید استیلی، علی پروین، پوستی و علی‌اکبر طاهری (مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان) به عنوان گزینه‌های احتمالی این باشگاه نام برده می‌شوند.نام محمدرضا رحیمی به عنوان گزینه مدیر عاملی پرسپولیس مطرح است.

خبرهای رسیده حکایت از این دارد که به احتمال زیاد هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شامل هفت نفر خواهند بود و وزارت ورزش و جوانان در نظر دارد سه نفر دیگر را به این ترکیب اضافه کند. که یکی از این سه نفر حقوقدان است و دو نفر دیگر نیز گفته می‌شود از مدیران غیر ورزشی هستند.

امیر رضا خادم، مامور رسیدگی به واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که تا دوشنبه تکلیف هیات مدیره و اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس مشخص می‌شود که قرار است تا پایان وقت اداری امروز (یکشنبه) اسامی هیات مدیره جدید از طریق وزارت ورزش و جوانان اعلام شود و چنانچه توافق نهایی با اسپانسر جدید صورت بگیرد ظرف امروز و فردا حامی مالی جدید پرسپولیس در سال 93 مشخص می‌شود.

در حال حاضر با سه شرکت برای حمایت از باشگاه پرسپولیس مذاکرات در حال انجام است و قرار است با حضور نماینده سازمان خصوصی سازی در محل وزارت ورزش و جوانان قرارداد نهایی به ثبت برسد.

به احتمال فراوان شرکت متعلق به پوستی اسپانسر جدید پرسپولیس در سال 93 خواهد بود.

 

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار