سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31299
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استفاده 90 درصدی ایرانی‌ها از اینترنت
Print This Post

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات باید با پیوست فرهنگی همراه شود، گفت: امروز 90 درصد کاربری ها در داخل کشور از اینترنت به نحو مطلوب و مفید بوده اما باید توسعه ICT در کشور را به گونه ای دنبال کنیم که حداقل آسیب ها را داشته باشد.

به گزارش سلام دلفان، محمود واعظی با بیان اینکه دنیا به سرعت در حال تغییر است و اعتقاد دارم این سرعت مرهون پیشرفت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است، گفت: این سرعت به گونه ای در حال افزایش است که تا سال 2020 نزدیک به 50 میلیارد انسان و ابزار بتوانند از طریق اینترنت کارهای عملیاتی انجام دهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید براینکه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات باید با پیوست فرهنگی همراه شود، اظهار داشت: امروز 90 درصد کاربری ها در داخل کشور از اینترنت به نحو مطلوب و مفید بوده اما باید توسعه ICT در کشور را بگونه ای دنبال کنیم که حداقل آسیب ها را داشته باشد.

وی در ادامه افزود: براساس سیاست ها و اولویت هایی که در دولت دنبال می شود، امیدواریم بتوانیم با رفع مشکلات اینترنت ظرف دو سال آینده پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

واعظی که در نشست شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی که به میزبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد درباره پیشنهاد جداسازی روز ارتباطات و روابط عمومی ضمن موافقت ضمنی از این پیشنهاد گفت: این موضوع بهتر است در شورای اطلاع رسانی دولت مطرح شده و تصمیم نهایی اتخاذ شود.

وی درباره وظایف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای پیشبرد اهداف نظام، به ثبت نام گسترده از متقاضیان دریافت یارانه اشاره کرد و گفت: با امکاناتی که این وزارتخانه فراهم کرد، توانستیم این مرحله را با موفقیت سپری کنیم به طوری که شاهد بودیم در یک ساعت 500 هزار متقاضی دریافت یارانه بدون مشکل ثبت نام خود را انجام دادند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: تمام امکانات و خدماتی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اختیار دارد در راستای سیاست های نظام و همبستگی هر چه بیشتر ارگان های دولتی صرف می شود و ما آمادگی داریم تا با فراهم سازی زیرساختها، مشکلات روابط عمومی ها و دستگاه های اجرایی را در بخش فناروی اطلاعات رفع کنیم.

به گفته وی دولت تدبیر و امید نیازمند یک کار منسجم و هماهنگ در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات است و در این راستا دولت از فعالان و مدیران روابط عمومی ها در ارگانهای مختلف می خواهد که با یک هم پوشانی منسجم سایر ارگان ها و سازمان ها را برای رسیدن به اهدافشان حمایت کنند

واعظی ادامه داد: دولت نمی خواهد اندیشه خود را با دعوا و تبلیغات نهادینه کند بلکه به دنبال اجرایی کردن سیاست های ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری است و امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند همبستگی بخش های مختلف هستیم.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار