سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31376
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » موشک‌های بالستیک حزب الله قلب تل آویو را نشانه رفته‌اند
Print This Post

فرمانده سابق دایره اطلاعات نظامی اسراییل در سخنانی تاکید کرد موشک‌های بالستیک حزب الله مستقر در بیروت قلب تل آوبو را نشانه رفتند.

به گزارشسلام دلفان به نقل از رای الیوم :”ژنرال عاموس یادلین” که هم اکنون ریاست مرکز پژوهش‌های امنیت ملی اسراییل وابسته به دانشگاه تل آویو را برعهده دارد و با نهادهای امنیتی و سیاسی این رژیم در ارتباط است در اظهاراتی گفت : حزب الله موشک‌های بالستیکی را در سطح یکی از بیمارستان‌های پایتخت لبنان (بیروت) برای مواجهه آتی با دولت عبری نصب کرده است.
این ژنرال بازنشسته ارتش اسراییل در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به اینکه حزب الله به شلیک این موشک و موشک‌های دیگر به قلب شهر تل آویو در مرکز اسراییل مبادرت خواهد کرد افزود : آمارهای اسراییل نشان می‌دهد که در صورت اصابت موشک‌های حزب الله به تل آویو بیش از 500 شهروند تاوان آن را خواهند پرداخت.
او در بخش دیگری از اظهارات خود گفت : حزب الله توانسته است که هواپیمای بدون سرنشین (پهپاد) که توان بسیار بالایی دارد ، بر فراز دولت عبری بفرستد.
فرمانده سابق دایره اطلاعات نظامی اسراییل در پایان اظهار داشت : حزب الله عملا نیمی از حکومت لبنان است همانطوریکه حماس در باریکه غزه است.
منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار