سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31408
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چرا رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شد؟
Print This Post

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس دلایل انتخاب علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل این باشگاه را اعلام کرد. وی همچنین در مورد آینده علی دایی نیز اظهار نظر کرد.

به گزارش سلام دلفان، حمید استیلی در پایان نشست امروز دوشنبه اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این جلسه تاکید همه اعضا همکاری و همدلی با مدیرعامل بود تا در یک راستا حرکت کنیم و بتوانیم به هدفمان که بالا بردن جایگاه پرسپولیس و هواداران است، دست یابیم.وی با بیان اینکه انتخاب مدیر ، رئیس هیات مدیره ، نایب رئیس ، سخنگو و دبیر نیز در دستور کار جلسه امروز بود تاکید کرد: در این نشست قرار بر این شد تا هر چه زودتر در مورد بدهی بازیکنان و قراردادهای آنها و همچنین کادر فنی برای سال آینده تصمیم گیری شود.

استیلی ادامه داد: به خاطر حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس سال سختی پیش رو دارد و یکسال زمان خیلی زیادی برای رسیدگی به اوضاع باشگاه نیست. امیدوارم بتوانیم طی این مدت ساختار تشکیلاتی باشگاه را درست کنیم و هواداران که سرمایه های اصلی ما هستند را به جایگاه اصلی شان برگردانیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه تعدیل قرارداد بازیکنان سیاست وزارت ورزش و جوانان است یادآور شد: در رابطه با رسیدگی با بحث قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی این موضوع را در دستور کار قرار خواهیم داد.

استیلی در رابطه با وضعیت علی دایی و ماندگار شدن یا نشدن او در راس کادر فنی پرسپولیس گفت: هنوز در این رابطه هیچ صحبت خاصی نشده است. ضمن اینکه باید در نظر بگیریم که علی دایی زحمات زیادی برای تیم کشیده و عنوان نایب قهرمانی گویای همین مطلب است. اما در کل اینکه هیات مدیره در این رابطه تصمیم گیرنده خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: این راه هم بگویم که در رابطه با این موضوع شخص علی دایی اظهار نظری نداشته است.

حمید استیلی با ابراز امیدواری از اینکه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که وزن اقتصادی بالایی دارد بتواند بدهی های باشگاه را پرداخت کند در رابطه به انتخاب رحیمی به عنوان مدیرعامل گفت: وی جزو گزینه ها بود اما تنها گزینه نبود. در نهایت بررسی و تصمیم هیات مدیره بر این شد تا او مدیریت را برعهده بگیرد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در رابطه با حامی مالی این باشگاه اظهار داشت: این حامی مالی اسم خاصی ندارد اما موافقت کرده که در رابطه با برند پرسپولیس سرمایه گذاری کند.

وی در رابطه با مبلغ سرمایه گذاری از طرف حامی مالی و اینکه گفته می شود این مبلغ بین 30 تا 42 میلیارد تومان است گفت: رقم دقیق را هنوز نهایی نکرده ایم اما قرار است این اسپانسر با رقم خوبی در باشگاه سرمایه گذازی کند.

استیلی با تاکید بر اینکه پروین نماد و اسطوره باشگاه پرسپولیس است و صدرصد از تجربه های او بهره خواهیم برد خاطرنشان کرد: اینکه چرا وی برای حضور در هیات مدیره موافقت نکرد را نمی دانم اما به طور حتم او را کنار نمی گذاریم و همکاریمان را در قالب استفاده از تجربیاتش با او ادامه خواهیم داد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسولیس با تاکید بر اینکه هیچ نقشی در انتخاب اعضای هیات مدیره نداشته و تمام آنها با بررسی های مستقیم وزیر ورزش نهایی شدند گفت: آنچه در هیات مدیره به تصویب می رسد قطعا چیزی خواهد بود که برای فوتبال و باشگاه پرسپولیس خوب است. ما نیاز به کمیته فنی داریم که در آن خیلی از موارد را بررسی کنیم.

 

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار