سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31804
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جزئیات جلسه لاریجانی با جامعه مدرسین
Print This Post

عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جلسه جامعه متبوعش با حضور رئیس قوه‌مقننه را خوب ارزیابی کرد.

به گزارش سلام دلفان، آیت‌الله سیدمحمد غروی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، درباره جلسات برخی اعضای جامعتین(جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین) با محوریت آیت‌الله مهدوی‌کنی، گفت: از چنین جلساتی خبر ندارم و اگر این جلسات از سوی جامعتین و با محوریت حضرات آیات مهدوی‌کنی و محمد یزدی صورت می‌گرفت، مطلع می‌شدیم. از این رو خبر درست نیست.وی با اشاره به حضور علی لاریجانی رئیس قوه‌ مقننه در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: وی نماینده مردم قم است و جامعه مدرسین و مراجع او را تائید کرده‌اند، ضمن اینکه جایگاه ویژه‌ای در بین بزرگان کشور دارد و طبعا چند وقت یک بار به جامعه مدرسین حوزه علمیه قم می‌آید و گزارشی از وضعیت قم و فعالیت‌هایی که در این استان انجام می‌دهد، ارائه می‌کند و از طرف دیگر تحلیلی از مسائل جاری، اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی دارد. جلسه اخیر هم در همین راستا بود.

عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، اظهار داشت: سوالاتی از وی مطرح شد و آقای لاریجانی به اندازه‌ای که فرصت داشت پاسخ داد. بنده تا آخر جلسه نبودم، اما تا وقتی که در جلسه حضور داشتم جلسه و سوالات خوب بود.

آیت‌الله غروی درباره اینکه آیا لاریجانی درباره مسائل بین‌المللی و وضعیت فرهنگی هم اعلام موضع کرد؟ خاطرنشان کرد: بخشی از صحبت‌های وی مربوط به مجلس بود و قسمتی هم مربوط به دولت‌مردان بود که در مورد بحث‌های مجلس آقای لاریجانی تا اندازه‌ای حرف و انتقاد داشت.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار