سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31854
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بی توجهی وزارت ورزش به شعار سال 93
Print This Post

رئیس پیشین کمیته فرهنگی کمیته ملی المپیک گفت: وزارت ورزش و جوانان در انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس دغدغه خودش را هم مدنظر قرار نداد.

به گزارش سلام دلفان، غلامحسین شعبانی رئیس پیشین کمیته فرهنگی کمیته ملی المپیک در مورد انتخاب اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: سال 93 از سوی مقام معظم رهبری به نام فرهنگ و اقتصاد نامگذاری شده و از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس عنوان فرهنگی دارد. با این حال حتی یک چهره فرهنگی هم در میان اعضای جدید هیئت مدیره جدید پرسپولیس دیده نمی‌شود. این به معنای نفی اعضای انتخاب شده نیست بلکه دلالت بر رعایت نکردن شعار خود وزارت ورزش وجوانان در مورد دغدغه فرهنگی است.رئیس پیشین کمیته فرهنگی کمیته ملی المپیک افزود: موضوع دیگر بحث شفاف سازی است و در حالی که وزیر ورزش بر طبل این شفاف سازی می‌کوبد باید مشخص شود که چه فرد یا سازمانی در این فصل به پرسپولیس پول می‌دهد. «سیاسی» عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس عنوان کرده که پولی به باشگاه نمی‌دهد بنابراین وزارت ورزش و جوانان که گفته نمی‌خواهد پول رانت خواران به این باشگاه بیاید، شفاف سازی کند چه کسانی پول این فصل پرسپولیس را می‌دهند.

این کارشناس رسانه یادآور شد: در بحث شفاف‌سازی همچنین باید توجه داشت هزینه هایی که در بسکتبال یا والیبال می‌شود چندان کمتر از فوتبال نیست اما چرا کسی به فکر رقم قراردادها در این رشته‌ها نیست. با توجه به در پیش بودن بازی های آسیایی اینچئون رودرروی هم قراردادن رشته های ورزشی ما با یکدیگر به صلاح نیست و وزیر ورزش باید از آن اجتناب کند.

شعبانی خاطرنشان کرد: وزیر ورزش و جوانان، دو معاون دارد که یکی فوتبالی و معاون ورزش قهرمانی و دیگری از اهالی کشتی و معاون پارلمانی است. با این حال جلسات مربوط به هیئت مدیره پرسپولیس در دفتر امیر رضا خادم برگزار می‌شود. در این فضاست که شائبه انتقام گرفتن کشتی از فوتبال مطرح شده و واقعا مشخص نیست وزیر چرا این تصمیم را گرفته است.

مدیر مسئول مجله دنیای ورزش اضافه کرد: در این مورد خادم را نفی نمی‌کنم اما در این میان به این قهرمان ما جفا شد. معتقدم وزیر ورزش نباید اجازه رودررویی میان رشته‌ها را بدهد چراکه اصلاح چنین رخدادی زمان زیادی می‌برد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار