سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31859
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جزئیات جدید از انتخابات عراق
Print This Post

جدیدترین نتایج به دست آمده، از ادامه شمارش آرای انتخابات پارلمانی عراق و تداوم پیشتازی ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری مالکی خبر می‌دهد که تاکنون موفق به کسب ۷۳ کرسی در پارلمان عراق شده است.

به گزارش سلام دلفان، جدیدترین نتایج به دست آمده از ادامه شمارش آرا انتخابات پارلمانی عراق بر این امر تاکید می‌کند که ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی، نخست وزیر این کشور همچنان به پیشتازی خود ادامه می‌دهد و گوی سبقت را از دیگر رقبا ربوده است.

براساس جدیدترین آمار به دست آمده ائتلاف دولت قانون تاکنون موفق به کسب 73 کرسی در پارلمان عراق شده که با نزدیک‌ترین رقیب انتخاباتی خود «ائتلاف شهروند» به رهبری سید عمار حکیم فاصله‌ای به اندازه 32 کرسی دارد، به گونه‌ای که این آمار نشان می‌دهد که شهروند تاکنون موفق به کسب 41 کرسی شده است.

همچنین براساس این نتایج تاکنون جریان صدر 27 کرسی، حزب دموکرات کردستان 20 کرسی، اتحاد ملی کردستان 14 کرسی و جنبش کوران 15 کرسی به دست آورده‌‌اند.

این گزارش در ادامه افزوده است که متحدون نیز تاکنون 27 کرسی، فهرست ملی 20 کرسی فهرست عربی 10 کرسی، جریان اصلاح 5 کرسی، ائتلاف مدنی دموکراتیک 5 کرسی و الفضیله 4 کرسی را از آن خود کرده‌اند.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار