سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31961
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » پیام سیاسی حضور چهره های شاخص حامی جلیلی، پایداری، ایثارگران، رهپویان و … در یک همایش مردمی چه بود؟/ آنقدر دغدغه مشترک هست که مجال به کاسبکاران سیاسی نرسد
Print This Post

یکی از نکات کلیدی این همایش که به هیچ عنوان به مذاق اصلاح طلبان خوش نیامده است، اتحاد گفتمانی و عملی چهره های انقلابی مختلف در این برنامه بود که حضور آنها در کنار یکدیگر آن هم در برابر دوربین های مختلف خبری، نشان داد نیروهای انقلابی به راحتی می توانند حول اصول انقلاب و محورهای اساسی، به وحدت عملی رسیده و فراتر از لیست های انتخاباتی و دغدغه های زودگذر هر چهار سال یک بار، در راستای تقویت انقلاب اسلامی گام بردارند.

با گذشت24 ساعت از برگزاری همایش بزرگ منتقدان توافقنامه ژنو، همچنان واکنش های مثبت و منفی مختلف به این برنامه ادامه دارد و در این میان با رصد رسانه های حامی دولت و اصلاح طلبان به راحتی می توان متوجه شد که خط انتشار «اخبار تخریبی» علیه این برنامه در دستور کار آنها قرار دارد.

به گزارش سلام دلفان ، اما یکی از نکات کلیدی این همایش که به هیچ عنوان به مذاق  اصلاح طلبان خوش نیامده است، اتحاد گفتمانی چهره های انقلابی مختلف در این برنامه بود که به بهانه نقد توافق ژنو عملی شد.
حضوری که نشان داد نیروهای انقلابی به راحتی می توانند حول اصول انقلاب و محورهای اساسی، به وحدت عملی رسیده و فراتر از لیست های انتخاباتی و دغدغه های زودگذر هر چهار سال یک بار، در راستای تقویت انقلاب اسلامی آنقدر فصل مشترک و دغدغه جدی و واقعی دارند که مجال به کاسبکاران سیاسی در این عرصه نرسد.
حضور روز گذشته چهره های سیاسی مختلف از جبهه پایداری تاجمعیت ایثارگران، جمعیت رهپویان و دیگر افرادی که در گذشته بر سر برخی «تاکتیک» ها با یکدیگر اختلاف نظر داشته اند، نشان داد وحدت واقعی نه با جلسات فرمایشی سیاسیون و ائتلاف های کاذب، بلکه بر سر اصول و گفتمان انقلاب اسلامی به راحتی امکان پذیر است و این بهترین مدل برای رویکرد آینده جبهه انقلاب اسلامی در انتخابات های پیش روی مجلس، ریاست جمهوری و … نیز می تواند باشد.
دیروز چهره های نام آشنایی در همایش دلواپسیم دیده می شد، از سید محمود نبویان، روح الله حسینیان، محمد سلیمانی، حمید رسایی، قاسم روانبخش و سقای بی ریا تا سعید زیباکلام، الیاس نادران، صادق کوشکی، علیرضا زاکانی، جعفر شجونی، علیرضا نادعلی، فریدون عباسی و علیرضا پناهیان. چهره هایی که در انتخابات های گذشته نیز اختلاف نظرهایی باهم داشتند اما دیروز همه بر سر یک اصل اصولی گرد هم جمع شده بودند و آن هم دلواپسی نسبت به آینده کشور و استقلال جمهوری اسلامی ایران بود.
آنها دیروز فارغ از اختلافات گذشته شان گرد هم جمع شده بودند چون بیش از آنکه برایشان اختلافات گذشته و وحدت حول افراد مطرح باشد، اصول انقلاب اسلامی و رفتارهای خطرناک دولت یازدهم در عرصه سیاست خارجی برایشان اهمیت داشت، اتفاقاتی که ممکن است سرنوشت تا دو دهه آینده مردم کشور را به خود گره بزند و در این میان هر کسی که منافع ملی را بر منافع شخصی خودش ترجیح بدهد می داند امروز نباید سکوت کرد.
همایش دلواپسیم، ابتکار جوانان مومن و انقلابی دانشگاه های تهران بود، اما زمینه ای ایجاد کرد برای جمع شدن بسیاری از نیروهای دلسوز انقلاب حول اصول انقلاب در کنار یکدیگر تا نشان دهد که آنچه در بین نیروهای اصولگرای واقعی انقلاب بیشتر مورد توجه است، منافع ملی است و می توان با حفظ همین مدل برای وحدت عملی در فعالیت های حساس و حرکت‎های سیاسی پیش رو، به یک مدل واقعی و عملیاتی برای پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب اقدام کرد.

  1. نویسنده دیدگاه: حکیم
    اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۲۹

    ما دلواپسانیم واین افتخار بزرگ را بنام خود ثبت خواهیم کرد تا ایندگان بدانند که اگر ارزش پول ملی ناگهان 400 درصد کاهش یابد تورم بالای 40درصد برسد معیار دزدی از ملیون به هزارمیلیارد برسد تحریم کشور را به بحران نزدیک کند و با همه دنیا سرجنگ داشته باشیم دلواپسی ندارد چون ما ودوستانمان این کار را کردیم اما اگر تورم تا حدودی کنترل شود وضیعت اقتصادی نیمچم ثباتی گیرد تحریمها تا حدی کاهش یابد و خلاصه دستمان از دزدی هزار میلیاردی کوتاه شود دلواپسی دارد خیلی هم دارد….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار