سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32123
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تسهیلات20میلیونی به خودروهای فرسوده
Print This Post

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از اعطای تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال به خودروهای فرسوده خبر داد و گفت:‌بانک صادرات و ستاد مدیریت حمل و نقل برای خروج ۶۰ هزار دستگاه خودروی فرسوده تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

 به گزارش سلام دلفان، سید مجتبی شفیعی افزود: در این تفاهمنامه بانک صادرات تسهیلات لازم برای خروج خودروهای فرسوده، تاکسی و سواری را تا سقف 200 میلیون ریال تامین خواهد کرد.وی تصریح کرد در این طرح، خودروهای سواری 100 تا 150 میلیون ریال و خودروهای تاکسی 200 میلیون ریال تسهیلات جهت اسقاط خودرو فرسوده و جایگزینی با خودروی جدید دریافت خواهند کرد.

شفیعی خروج تاکسی های فرسوده از ناوگان حمل و نقل را از اولویت های این تفاهمنامه دانست و گفت: در حال حاضر بیشتر از 60 هزار تاکسی فرسوده در ناوگان حمل و نقل  عمومی وجود دارد که با توجه به توسعه حمل و نقل عمومی، خروج این تاکسی ها در اولویت این تفاهم نامه خواهد بود.

وی نظارت کامل ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت بر روند اسقاط و جایگزینی خودروها را از مواد این تفاهم نامه ذکر کرد و ادامه داد: بستر نرم افزاری جهت اجرای این طرح موجود است و همه متقاضیان از طریق ثبت نام در سامانه ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار