سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32235
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » روحانی نمایی که به شیعیان بحرین خیانت کرد+فیلم
Print This Post

قیام شیعیان مظلوم بحرین علیه جور و ستم حکام خبیث آن کشور، محک خوبی بود که موجب شد دروغگویی و نفاق اللهیاری بر همگان آشکار شود و…

به گزارش سلام دلفان، “حسن اللهیاری چغچرانی” شیعه نمایی مقیم لس انجلس است که با بر تن کردن لباس روحانیت، از طریق ماهواره به پیشبرد نقشه استعماری «تفرقه افکنی میان مذاهب اسلامی» کمک می کند.

مأموریت اصلی وی پررنگ کردن وجوه اختلاف میان شیعیان و اهل تسنن می باشد و بر خلاف سیره علمای متقدم و متأخر شیعه، از طریق هتاکی، هجو و تحریک احساسات می کوشد به فضای کینه ورزی و تفرقه دامن بزند.

نامبرده برای جلب اعتماد مخاطبان، خود را شیعه ای دوآتشه و دلسوز جا می زند و مدعی است که به اقتضای دغدغه های مذهبی و احساس تکلیف شرعی، قدم در مسیر تبلیغ و ترویج حقائق نهاده است!

اما قیام شیعیان مظلوم بحرین علیه ظلم و جور حکام خبیث آن کشور، محک خوبی بود که موجب شد دروغگویی و نفاق اللهیاری بر همگان آشکار شود و به اصطلاح دم خروس از زیر پیراهنش بیرون بزند.

این آخوند امریکایی یکصدا با شیاطین شیعه ستیز، اعتراضات برحق ملت بحرین ضد رژیم آل خلیفه را مورد ملامت و تخطئه قرار داد و حمایت از آنان را امری نادرست قلمداد کرد؛ موضع شگفت انگیزی که فقط از یک دست پرورده سرویس های جاسوسی استعمار قابل انتظار است، نه یک روحانی معتقد شیعه!

حسن اللهیاری با سوءبرداشت از احادیث و تحریف روایات، مخاطبان خود را به انفعال و عدم مقابله با ابرقدرت ها و حکومت های ستمگر فرا می خواند و رهبران مذهبی شیعیان بحرین را بی پروا به نادانی متهم می کند.

دانلود

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار