سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3254
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 12 يادواره گرامی‌داشت شهدا در دلفان برگزار شد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرگزاري قراني ايران(ايكنا) شعبه لرستان، نيك‌جو ياراللهی، مدير بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دلفان، دوشنبه، 22 اسفند در ديدار با امام جمعه ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرگزاري قراني ايران(ايكنا) شعبه لرستان، نيك‌جو ياراللهی، مدير بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دلفان، دوشنبه، 22 اسفند در ديدار با امام جمعه شهرستان دلفان با اعلام خبر برگزاری 12 يادواره گرامی‌داشت شهدا در دلفان، گفت: اين تعداد يادواره با هدف ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و همچنين گرامی‌داشت ياد و خاطره شهدای گرانقدر در سال‌ جاری در دلفان برگزار شده است.

وی افزود: طی اين مدت با همكاری شهرداری نورآباد تصاوير شهدای اين شهرستان در سطح ميادين و خيابان‌های اصلی شهر نورآباد نصب شد.

مدير بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دلفان از اجرای طرح ساماندهی 4 گلزار روستايی در اين شهرستان خبر داد و گفت: اين گلزارها در روستاهای برهما، چراغ، زليوا و عبدالحسينی هستند و برای ساماندهی آن‌ها 352 ميليون ريال هزينه شده است.

وی افزود: اين بنياد توانسته است رتبه نخست استانی را در ساماندهی دادهای پايه‌ای و وضعيت شغلی جامعه ايثارگری كسب كند.

ياراللهی با اشاره به اين‌كه شهرستان دلفان 259 شهيد، 21 آزاده و 744 جانباز را تقديم انقلاب اسلامی كرده است، از پرداخت تسهيلات خوداشتغالی به 161 نفر از خانواده‌های معظم شاهد و ايثارگر خبر داد و يادآور شد: امسال برای 15 نفر از جانبازان نيز مستمری در نظر گرفته شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
آخرین مطالب
رفتن به نوارابزار