سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3254
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 12 يادواره گرامی‌داشت شهدا در دلفان برگزار شد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرگزاري قراني ايران(ايكنا) شعبه لرستان، نيك‌جو ياراللهی، مدير بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دلفان، دوشنبه، 22 اسفند در ديدار با امام جمعه ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرگزاري قراني ايران(ايكنا) شعبه لرستان، نيك‌جو ياراللهی، مدير بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دلفان، دوشنبه، 22 اسفند در ديدار با امام جمعه شهرستان دلفان با اعلام خبر برگزاری 12 يادواره گرامی‌داشت شهدا در دلفان، گفت: اين تعداد يادواره با هدف ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و همچنين گرامی‌داشت ياد و خاطره شهدای گرانقدر در سال‌ جاری در دلفان برگزار شده است.

وی افزود: طی اين مدت با همكاری شهرداری نورآباد تصاوير شهدای اين شهرستان در سطح ميادين و خيابان‌های اصلی شهر نورآباد نصب شد.

مدير بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دلفان از اجرای طرح ساماندهی 4 گلزار روستايی در اين شهرستان خبر داد و گفت: اين گلزارها در روستاهای برهما، چراغ، زليوا و عبدالحسينی هستند و برای ساماندهی آن‌ها 352 ميليون ريال هزينه شده است.

وی افزود: اين بنياد توانسته است رتبه نخست استانی را در ساماندهی دادهای پايه‌ای و وضعيت شغلی جامعه ايثارگری كسب كند.

ياراللهی با اشاره به اين‌كه شهرستان دلفان 259 شهيد، 21 آزاده و 744 جانباز را تقديم انقلاب اسلامی كرده است، از پرداخت تسهيلات خوداشتغالی به 161 نفر از خانواده‌های معظم شاهد و ايثارگر خبر داد و يادآور شد: امسال برای 15 نفر از جانبازان نيز مستمری در نظر گرفته شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار