سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32592
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » وزیر ورزش: مشکل تیم‌ملی سرمربی است
Print This Post

وزیر ورزش و جوانان گفت: لباس‌های تیم ملی مشکلی ندارد بلکه مشکل سرمربی است که امیدواریم با صحبت‌های مسئولان فدراسیون این موضوع برطرف شود.

به گزارش مشرق، محمود گودرزی در حاشیه مراسم تجلیل از سرمربیان در خصوص حضور جانبازان و معلولان اظهار داشت: این افراد نماد اخلاق و ایثار هستند. در واقع آنها شهیدان زنده هستند که مهم‌ترین چیزی که با مشاهده آنها به فکرمان می‌رسد ایثار و جوانمردی است. حضور آنها در عرصه‌های مختلف ورزشی قابل قبول است و امیدواریم در آینده شاهد موفقیت‌های روزافزون آنها باشیم.وی در مورد برگزاری مراسم تجلیل از سرمربیان استان‌های مختلف یادآور شد: همه جوان هستند و در رده پایه کار می‌کنند. اصلی‌ترین زحمت فوتبال بر عهده آنهاست و افراد گمنامی هستند که دیده نمی‌شوند. باید این مراسم تقدیر و تجلیل از آنها برگزار شود و تداوم هم داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص شرایط تیم ملی و آماده‌سازی این تیم برای حضور در جام جهانی تاکید کرد: امیدواریم در اردوی دوم هماهنگی بیشتر شود و مشکلات برطرف شود. فدراسیون هم نظارت دقیق‌تری بر این مسائل داشته باشد و امکانات و تمهیدات لازم چیده شده است تا تیم ملی بتواند در این مسابقات نتیجه لازم را به دست آورد.

وی در مورد اینکه چه پیش‌بینی از نتیجه تیم ملی در جام جهانی می‌کند، گفت: امیدواریم بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دهند فارغ از نتیجه تلاش و زحمت بازیکنان مهم است. باید بعضی مسائل را قبول کنیم. بلندپروازی هم درست نیست. امیدوارم بازیکنان عملکردی در خور شأن ایران داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان در مورد اینکه هیأت مدیره باشگاه استقلال چه زمانی معرفی می‌شود، تاکید کرد: تیمی در حال بررسی این موضوع است و به زودی این افراد معرفی خواهند شد.

وی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه افشارزاده گزینه اصلی برای مدیرعاملی استقلال است، گفت: صحبت‌هایی صورت گرفته و امیدواریم او این مسئولیت را بپذیرد. البته گزینه‌های دیگری هم وجود دارد.

وزیر ورزش و جوانان در مورد مشکلاتی که سرمربی و بازیکنان تیم ملی در خصوص لباس‌ها اعلام کرده‌اند، گفت: لباس‌های تیم ملی مشکلی ندارند بلکه مشکل سرمربی تیم ملی است. امیدوارم با صحبت‌هایی که صورت می‌گیرد تجدید نظر حاصل شود. لباس‌های خوبی در اختیار تیم ملی قرار دارد و امیدواریم این مسئله که مطرح شده را فدراسیون با صحبت‌هایی که با سرمربی انجام می‌دهد برطرف کند.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار