سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32597
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کی‌روش: اگر یک جا در قلب من باشد، برای علی کریمی است
Print This Post

کارلوس کی‌روش در مورد آخرین وضعیت ملی‌پوشان گفت: در حال حاضر همه چیز خوب است.

به گزارش سلام دلفان، کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در مورد آخرین وضعیت ملی‌پوشان گفت: در حال حاضر همه چیز خوب است و با برنامه روبه‌جلو حرکت می‌کنیم. حتی برنامه‌های پشت پرده ما هم در حال اجرا شدن است و مشکلی نداریم. خوشبختانه 28 بازیکنی که به تیم ملی دعوت کردیم مشکل مصدومیت ندارند.وی در خصوص برگزاری اردوی ملی‌پوشان در کشور اتریش اظهار داشت: امیدوارم تا روز 18 می بازیکنان‌مان را در این اردو در اختیار داشته باشیم. فقط مسعود شجاعی و علیرضا جهانبخش با چند روز تاخیر به جمع ما اضافه خواهند شد. ما می‌خواهیم در اردوی اتریش خودمان را به صورت بهتر و شایسته‌تر آماده کنیم و برای اولین بازی مقابل نیجریه با آمادگی صددرصد به میدان برویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که نگرش تیمش برای حضور در جام جهانی چه خواهد بود، عنوان کرد: نگرش ما برای آماده‌سازی جام‌جهانی فقط معطوف به چند اردوی گذشته و پیش‌رو نیست بلکه من از سال‌ها پیش که به ایران آمدم برای حضور در جام جهانی خودم را آماده کردم و برنامه‌ریزی انجام داده بودم. قطعا می‌خواهیم با یک برنامه‌ریزی کامل عملکرد آبرومندانه‌ای در جام‌جهانی داشته باشیم.

کی‌روش در مورد وضعیت تیم ملی ایران پیش از آغاز بازی‌های جام جهانی عنوان کرد: اگر بخواهیم مقابل بهترین تیم‌های جهان بازی کنیم که قرار است این اتفاق بیفتد باید خوب آماده شویم تا عملکرد مناسبی داشته باشیم. اکنون تنها باید تمرکز داشته تا عملکرد مناسبی در این رقابت‌ها داشته باشیم.

وی با بیان اینکه «آبی که از روی پل گذشته دیگر برنمی‌گردد»،‌ ادامه داد: گذشته‌ها دیگر گذشته و باید به آینده نگاه کرد. من و همکارانم تاکید می‌کنیم که باید سخت کار کنیم تا در جام جهانی باعث ایجاد غرور‌ ملی شویم.

کی‌روش در مورد حریفان ایران در جام جهانی برزیل خاطرنشان کرد: آرژانتین کاندیدای قهرمانی جام جهانی است، نیجریه قهرمان آفریقا و بوسنی و هرزگوین نیز یکی از تیم‌های خوب و جوان اروپا است. هدف ما در جام جهانی این است که در آنجا بجنگیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: قرار است در جام جهانی با 3 نوع فوتبال مختلف روبه‌رو شویم اما مطمئناً کاری که در 6 سال انجام می‌گیرد را نمی‌توانیم در 6 هفته انجام دهیم. در این بین بازی‌های دوستانه می‌تواند بسیار به ما کمک کند. مونته‌نگرو استایل خاص خودش را دارد و آنگولا هم در جام ملت‌های آفریقا نیجریه را حذف کرده است. تمام این بازی‌ها می‌تواند در دیدار اول ما مقابل نیجریه اثرگذار باشد.

کی‌روش در پاسخ به این سوال که دغدغه اصلی او پیش از آغاز مسابقات جام جهانی چیست، خاطرنشان کرد: در حال حاضر دغدغه‌ای نداریم. من هم تجربه کافی برای مقابله با این شرایط را دارم. مطمئناً افراد معدودی هستند که بخواهند کار ما را به خطر بیندازند و حواس ما را از هدف بزرگی که داریم پرت کنند که آن هم به خاطر حسادت و جبهه‌گیری است اما ما هدف خودمان را بدون هیچ مشکلی دنبال می‌کنیم.

سرمربی تیم ایران درباره عدم حضور هواداران در تمرین گفت: از طرف شخص بنده هیچ مشکلی برای حضور هواداران در تمرین تیم ملی نیست و ما همیشه به آنها خوشامد می‌گوییم.

کی‌روش در مورد حضور هواداران علی کریمی در تمرین تیم ملی و در دست داشتن بنر حمایتی از این بازیکن اظهار داشت: من هم خودم یک هوادار فوتبال ایران هستم و احساسم را با دیگر هواداران تقسیم می‌کنم. اگر این موضوع دست من بود علی کریمی، علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا را به تیم ملی برمی‌گرداندم چون عاشق آنها هستم اما در مورد یک مطلب مطمئن باشید و آن این است که اگر تنها یک جا در قلب من وجود داشته باشد، برای علی کریمی است.

وی تاکید کرد: اکنون زمان این است که روبه‌جلو حرکت کنیم و فصل جدیدی از فوتبال ایران را معرفی کنیم. 28 بازیکن داریم که با تلفیق یکی دو بازیکن دیگر که خارج از این 28 بازیکن هستند تعدادمان به 30 نفر می‌رسد که با این 30 نفر راهی جام جهانی خواهیم شد.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار