سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32622
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دستور القاعده درباره شیعیان عربستان
Print This Post

یکی از شاخه‌های القاعده در عربستان است طی بیانیه‌ای اعلام کرد، قصد دارد تا شیعیان این کشور را با خودروهای بمب‌گذاری شده مورد هدف قرار دهد.

به گزارش سلام دلفان، یکی از شاخه‌های القاعده در عربستان است طی بیانیه‌ای اعلام کرد، قصد دارد تا شیعیان این کشور را با خودروهای بمب‌گذاری شده مورد هدف قرار دهد.

به گزارش مرآه الجزیره، گروه تروریستی “گردان الزرقاویه” که از شاخه‌های القاعده در عربستان است طی بیانیه‌ای اعلام کرد، قصد دارد تا شیعیان این کشور را با خودروهای بمب‌گذاری شده مورد هدف قرار دهد.

در این بیانیه گروه تروریستی “گردان الزرقاویه” به نیروهای خود در عربستان دستور داده است تا عملیات نظامی علیه شیعیان سراسر این کشور را آغاز کنند.این گروه تروریستی انگیزه خود از صدور این بیانیه را از آنچه پاکسازی عربستان از وجود مشرکین خواند،  اعلام کرده است.

در این بیانیه به تروریستها دستور داده شده است که حسینه‌ها و مجالس مذهبی شیعیان به ویژه در مکه و مدینه را مورد هدف قرار دهند و به همگان هشدار داده شده است که در صورت مشاهده مراسم شیعیان از آن فاصله بگیرند.

این درحالی است که عربستان خود حامی رسمی ایده فکری القاعده بوده و از گروههای سلفی در عراق و سوریه که اقدام به کشتن انسان‌ها بر اساس مذهبشان می‌نمایند، حمایت می‌کند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار