سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32665
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چرا داعش 16 سرکرده خود را اعدام کرد؟
Print This Post

این منبع امنیتی در گفت وگو با خبرگزاری “کل العراق”، خاطرنشان کرد، گروه های تروریستی مسلح وابسته به داعش، 16 تن از سرکردگان گروه موسوم به “ولایت جنوب” را به علت عقب نشینی از فلوجه و پناه گرفتن در منطقه الفاضلیه از توابع جرف الصخر واقع در60 کیلومتری شمال استان بابل، اعدام کرده اند.

به گزارش سلام دلفان، یک منبع امنیتی عراقی گفت: گروه های ترورستی وابسته به “داعش” شماری از سرکردگان شاخه موسوم به “ولایت جنوب” را به علت عقب‌نشینی از فلوجه عراق و رفتن به منطقه “جرف الصخر”، اعدام کرده‌اند.این منبع امنیتی در گفت وگو با خبرگزاری “کل العراق”، خاطرنشان کرد، گروه های تروریستی مسلح وابسته به داعش، 16 تن از سرکردگان گروه موسوم به “ولایت جنوب” را به علت عقب نشینی از فلوجه و پناه گرفتن در منطقه الفاضلیه از توابع جرف الصخر واقع در60 کیلومتری شمال استان بابل، اعدام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد که نیروهای امنیتی عراق، کنترل منطقه جرف الصخر را در دست گرفته اند و در صدد پاکسازی آن از وجود گروه های وابسته و حامیان تروریست های داعش هستند.

چرا داعش 16 سرکرده خود را اعدام کرد؟

نیروهای امنیتی عراق از 21 ژانویه سال 2013 عملیات گسترده ای در استان الانبار برای تعقیب عناصر بازمانده تروریست ها و  گروه تروریستی داعش آغاز کرده اند.

به گفته یک منبع نظامی عراقی، نیروهای امنیتی این کشور برای پاکسازی شهر فلوجه از وجود عناصر تروریستی داعش، از چهار محور به تروریست های مستقر در این شهر حمله کرده اند.

منبع: العالم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار