سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32681
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » احداث سد معشوره در توسعه لرستان نقش حیاتی دارد
Print This Post

نماينده مردم سلسه و دلفان در مجلس شوراي اسلامي گفت: احداث سد معشوره در توسعه لرستان نقش مهمی خواهد داشت.

به گزارش سلام دلفان حجت اله خدايي سوري در گفتگو با مهر اظهار داشت: سد معشوره (گاوشمار) در شهرستان دلفان قرار دارد و از رودخانه هاي شهرستانهاي دلفان و سلسله برای ذخيره آب آن استفاده خواهد شد.

 

وی افزود: ما پيگير بوديم منابعي از آب اين سد به شهرستان دلفان به دليل محروميت و خشكسالي هاي پي در پي آن اختصاص داده شود كه متاسفانه در حال حاضر اصل و اساس سد با چالش مواجه شده است.

 

نماينده مردم سلسه و دلفان در مجلس شوراي اسلامي عنوان کرد: پیگیری ها در زمینه احداث این سد به گونه ای بود که نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي از وزير نيرو در اين خصوص سوال کردند و تذكرهايي نيز داده شد و در صورت عدم توجه متولیان نسبت به استیضاح وزیر نیرو نیز اقدام خواهیم کرد.

 

خدایی سوری با اشاره به اينكه ما پیگیری هستیم که سد معشوره (گاوشمار) هر چه زودتر راه اندازي شود افزود: ايجاد اين سد در رشد و توسعه استان سهم بسزايي خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه احداث این سد براي شهرستان كوهدشت كه دچار خشكساليهاي جدی بوده نيز حياتي است، یادآور شد: نجات کشاورزی شهرستان کوهدشت در گرو احداث این سد است.

نماينده مردم سلسه و دلفان در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: همچنین در صورت احداث این سد شهرستان دلفان نیز می تواند از حق قانوني خود در راستای استفاده از منابع سد بهره مند شوند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار