سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32727
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تروریست‌ها دست به دامان اسرائیل شدند
Print This Post

يك عضو ائتلاف مخالفان سوری، برای شکست نظام سوریه دست به دامن رژیم صهیونیستی شد و به اشغالگران پیشنهاد عادی سازی روابط داد.

به گزارش سلام دلفان، “کمال اللبواني” در مقاله ای در پایگاه اینترنتی “دیلی بست” آمریکا خطاب به صهیونیست ها نوشت: ما پس از چهل سال “شکستهای پی در پی”، گزینه نظامی را با همکاری شما لغو می کنیم و روابط را عادی می کنیم.لبوانی افزود: اسرائیل قبلا برای هر چیزی سرزنش می شد، اما او دیگر دشمن ما نیست، چرا که درهای خود را به روی مجروحان ما باز کرده است.این عضو ائتلاف مخالفان در ادامه می نویسد: راه حل بحران سوریه از طریق نشست ژنو فراهم نخواهد شد و گام نخست ایجاد منطقه حائل در مناطق تحت کنترل گروه های مخالف است تا مانع دسترسی نیروهای ارتش به این مناطق شود.

لبوانی پیشتر نیز در گفت وگو با پایگاه خبری صهیونیستی “والا” اذعان کرده بود: ما پس از سرخوردگی و ناامیدی از حمایت همه کشورها، دست به دامن اسرائیل شدیم.

روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحارونوت” نیز از دیدار روز پنجشنبه “یتسحاق هرتسوغ” رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی با جمعی از سرکردگان مخالف نظام سوریه در برلین خبر داد.

یدیعوت آحارنوت افزود: “هرتسوغ در گفت وگو با مخالفان نظام سوریه تصریح کرد، نباید در برابر این حقیقت که ایران و حزب الله هر آنچه بخواهند در سوریه انجام می دهند، سکوت کرد”.

به نوشته پایگاه خبری صهیونیستی “والا”، رئیس مخالفان رژیم صهیونیستی حدود 2 سال است که با سرکردگان مخالف سوری در ارتباط است.

پیش از این رسانه های خبری از کمک تسلیحاتی و پزشکی رژیم صهیونیستی به مخالفان مسلح در سوریه خبر داده بودند و تصویر سران این رژیم در حال عیادت از مجروحان گروههای مسلح سوری در بیمارستان های فلسطین اشغالی منتشر شد.

این نخستین تلاش برای عادی سازی همکاری با رژیم صهیونیستی نیست بلکه علاوه بر ارتباطات نظامی و کشف هزاران قبضه از انواع سلاحهای صهیونیستی در سوریه، سازمان های اطلاعاتی اسرائیل به تروریستهای سوری اطلاعات لازم را ارائه می دهند.

 

منبع: العالم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار