سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32767
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تذکر شفاهی نمایندگان به وزیر ارتباطات
Print This Post

نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن در خصوص مشکلات و نقص های مربوط به خدمات حوزه تلفن همراه و اینترنت که به مردم ارائه می شود به وزیر ارتباطات تذکر شفاهی دادند.

به گزارش سلام دلفان، محمد بیاتیان عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر تاکید کرد: در حال حاضر خدمات موبایل و اینترنت نسبت به آنچه که مردم برای آن هزینه پرداخت می کنند دارای کیفیت قابل قبولی نیست و نقص دارد.وی با اشاره به تعاملات مثبتی که میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جریان است، اظهار داشت: تذکر در مورد الزام برای رفع نقص های سرویس های ارتباطی کشور به صورت شفاهی به وزارت ارتباطات ارائه شده است تا وزیر ارتباطات موضوعات را از طریق زیرمجموعه های وزارتخانه اش پیگیری کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به وجود ضعف های زیرساختی و خدماتی حوزه تلفن همراه و اینترنت گفت: اپراتورهای ارتباطی موظفند خدمات قابل قبولی در این حوزه به مردم ارائه کنند؛ به همین جهت وزارت ارتباطات باید این موضوع را از شرکتهای موردنظر مطالبه کرده و بر خدمات ارائه شده نظارت کند.

بیاتیان از برنامه های وزارت ارتباطات برای رفع مشکلات موجود در سال جاری براساس قول این وزارتخانه خبر داد و ادامه داد: هم اکنون معاونت پارلمانی وزارت ارتباطات در جهت رفع موانع و مشکلات موجود در حال پی ریزی و پیگیری مشکلات و رفع نواقص در استانهای مختلف کشور است.

وی با تاکید بر لزوم ارائه خدمات با کیفیت به مردم و بهبود خدمات ارتباطی خاطرنشان کرد: براساس وعده وزیر ارتباطات، از شهریورماه امسال و با راه اندازی نسل سوم و چهارم موبایل در کشور، پیش بینی می شود که خدماتی با کیفیت در این بخش، در اختیار مردم قرار گیرد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار