سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33031
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خبرنگاران ربوده شده در سوریه، فرار کردند
Print This Post

دو خبرنگار روزنامه انگلیسی تایمز در حین سفر از شمال سوریه به سمت ترکیه توسط گروههای تروریستی سوری ربوده شدند و مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و یکی از آنها دو مرتبه مورد اصابت گلوله قرار گرفت که در نهایت توانستند فرار کنند.

به گزارش سلام دلفان، روزنامه انگلیسی «گاردین» نوشت: «آنتونی لوید» خبرنگار و «جک هیل» عکاس روزنامه «تایمز» انگلیس توسط گروهی از تروریست‌های سوری در شمال سوریه ربوده شدند و مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

این دو خبرنگار به همراه یک دلال از شمال سوریه به سمت ترکیه بازمی‌گشتند که گروهی از تروریست‌ها و شورشیان به آنها حمله کردند و آنها را با طنابی بستند و با خودروی خود بردند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که لوید دو مرتبه از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و این دو خبرنگار توسط شورشیان به روستای «تل ریفات» منتقل شدند.

خبرنگاران روزنامه تایمز توانستند از شکافی که بر روی صندوق عقب ماشین وجود داشت، در فرصتی با لگد در را باز کنند و فرار کنند که البته مجددا به اسارت گرفته شدند و مورد ضرب و شتم شورشیان قرار گرفتند و در آن هنگام بود که دو مرتبه به سمت پای لوید تیراندازی کردند.

طبق گزارش گاردین، دو خبرنگار در نهایت توسط گروهی سوری نجات پیدا کردند و به ترکیه رفتند و در آنجا لوید به بیمارستان منتقل شد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار