سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33039
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح جدید نوابغ فتنه علیه نظام!
Print This Post

گروهک حزب کمونیست ایران به دلیل بی‌اعتنایی کارگران به فراخوان شورش کمونیستی در ۱۱ اردیبهشت، علیه مردم ایران ناسزاگویی کرد.

به گزارش سلام دلفان، تلویزیون این گروهک ورشکسته پریروز در یکی از برنامه‌های خود از همراهی مردم با نظام ایران ابراز تعجب کرد!

حزب یادشده به همراه برخی دیگر از گروهک‌های چپی، در برنامه‌های گوناگون از کارگران ایرانی خواسته بودند، روز ۱۱ اردیبهشت دست به طغیان و شورش بزنند!

بی‌اعتنایی مردم ایران به گروهکها در آمریکا و اروپا تا حدی است که مخالفان نظام گاه زشت‌ترین اهانتها را به ایرانیان داخل کشور و خارج‌نشین روا می‌دارند. دو سال پیش رادیوی کمونیستی به زبان فارسی در سوئد، به دلیل نداشتن مخاطب، تعطیل شد!

طرح نوابغ سیاسی علیه مردم ایران!

در همین حال، عناصر نابغه مخالف مردم ایران، طرح پیچیده و صدالبته کارشناسی شده «آزادی یواشکی» را علیه باورهای مردم ایران به اجرا گذاشتند!

مخالفان این بار به دوستان خود در فضای مجازی پیشنهاد دادند که در اقدامی چریکی (!) از ولنگاری‌های خود و اطرافیانشان عکس تهیه کنند و عکسها را بدون واهمه منتشر سازند.

قبلاً نیز پیاده‌روی در خیابان‌های مرکز تهران، روشن کردن «اتو» در ساعت ۲۱، خرج نکردن پول خرد و… به عنوان شیوه‌های مبارزه با نظام و مردم ایران پیشنهادشده بود!

منبع: روزنامه کیهان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار