سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33061
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ابهام درباره وضعیت ژنرال در استقلال
Print This Post

عضو جدید هیئت مدیره گفت: از نظر من قلعه‌نویی باید صددرصد سرمربی استقلال بماند چون جزو سرمایه‌های استقلال است ولی هنوز بحثی در این مورد صورت نگرفته است.

به گزارش سلام دلفان، سید سعید رضا سیف افجه‌ای پس از جلسه امروز با امیررضا خادم در این مورد اظهار داشت: متاسفانه برای تشکیل جلسه تعداد اعضا به حد نصاب نرسید و قرار شد شنبه کل اعضای هیئت مدیره حضور داشته باشند و جلسه برگزار شود. فقط اعضا کمی با هم آشنا شدند و از رزومه خود گفتند.
وی در خصوص اینکه خودش چه سوابقی داشته، گفت: من از بچگی به ورزشگاه می‌رفتم و طرفدار استقلال بودم به همین دلیل شناخت خوبی از این تیم دارم. پیش از این چند سال در امارات بودم و حدود 4 سال و نیم هم مدیرعامل باشگاه ایرانیان دوبی، همچنین مسئول موسسه کانون هواداران در دوبی بودم که سال گذشته به ایران آمدم. 16 سال پیش از این هم در نهادهای مختلف خدمت می‌کردم.
عضو جدید هیئت مدیره استقلال ادامه داد: من بخشی از اسپانسرینگ باشگاه استقلال هستم و در این بخش فعالیت می‌کنم.
افجه‌ای ضمن بیان این مسئله که در جلسه شنبه هیئت مدیره استقلال رئیس هیئت‌مدیره، مدیرعامل و سخنگوی این باشگاه معرفی می‌شوند، درباره اینکه چه کسی شانس اول مدیرعاملی در استقلال است، عنوان کرد: 4 نفر نام‌شان برای مدیرعاملی استقلال مطرح شده است؛ آقایان افشارزاده، فتح‌الله‌زاده و 2 نفر دیگر که من شناختی رویشان ندارم و قرار شد شنبه خودشان را معرفی کنند.
وی در مورد اینکه آیا قبول دارد استقلال زمان زیادی را از دست داده، گفت: من این مسئله را قبول ندارم. تیم رقیب‌مان 10 روز از ما جلوتر کار را شروع کرده اما عملا کار خاصی انجام نداده است. البته باید بگویم من پرسپولیس را هم دوست دارم اما استقلال را بیشتر دوست دارم.
عضو هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: تا ضرب‌الاجل سازمان لیگ وقت بسیاری مانده و فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاید، ضمن اینکه در سالی قرار داریم که استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حاضر نیست. همچنین می‌خواهیم از امسال با شیبی متوسط به سمت جوانگرایی برویم چون معدل سنی استقلال چندان پایین نیست و به نظرم باید 40 درصد کم شود.
افجه‌ای در خصوص اینکه اسپانسری استقلال چطور انجام وظیفه خواهد کرد، خاطرنشان کرد: قرار شده چندین شرکت و شخص مجموعه اسپانسرینگ استقلال را تشکیل بدهند که این افراد به زودی توسط آقای خادم معرفی می‌شوند. مسلما در این بین کارهای ضمانتی انجام شده و تمام تلاش‌مان این خواهد بود که استقلال مانند گذشته بدهی مالیاتی نداشته باشد و مشکل مالی هم نباشد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا امیر قلعه‌نویی در استقلال خواهد ماند یا خیر، اظهار داشت: بحث سرمربی بعد از بحث مدیریت هیئت مدیره و مدیرعامل مطرح می‌شود اما از نظر من قلعه‌نویی باید صددرصد سرمربی استقلال بماند چون جزو سرمایه‌های استقلال است ولی هنوز بحثی در این مورد صورت نگرفته است.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار