سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33074
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هیئت دولت باید سفر به لرستان را در اولویت خود قرار دهد
Print This Post

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت دولت باید سفر به لرستان را در اولویت خود قرار دهد.

به گزارش سلام دلفان، حجت الله خدایی سوری در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از بی نظمی و تاخیر صورت گرفته برای شروع جلسه انتقاد کرد و گفت: امام  اول ما در نهج البلاغه بر نظم و انضباط تاکید داشته اند و ریشه بسیاری از عقب ماندگی های ما در کشور به علت بی نظم بودنمان است.

وی گفت: چرا کشوری مثل ایران که دارای چندین اقلیم آب و هوایی مختلف است و به لحاظ پهناوری جز 17 کشور پهناور دنیاست و بیش از دو هزار و 500 سال سابقه اداری دارد نمی تواند 75 میلیون نفر جمعیت خود را سامان دهی کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی افزود: رمز موفقیت غربی ها در انضباط آن ها است و این امر باعث شده است که این کشورها خود را مالک 173 کشور دنیا بدانند و بگویند تمامی کشورها باید از ما اطاعت کنند.

وی به قول های بی عمل دولت ها برای توسعه لرستان اشاره کرد و گفت: دولت ها از پس هم می آیند و می روند ولی لرستان همچنان جز استان های توسعه نیافته است.

خدایی سوری گفت: هیئت دولت بایستی سفر به لرستان را در اولویت سفرهایش قرار می داد ولی اکنون با وجود اعتراضات نمایندگان لرستان در مجلس کار را به قرعه کشی واگذار کرده اند و می گویند سفرها مطابق قرعه کشی صورت خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: برای ایجاد کارگروه صنعت و معدن لرستان نزد وزیر رفتیم و قول داد این کارگروه را تشکیل دهد ولی تا کنون نتیجه ای حاصل نشده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی یکی از دلایل توسعه استان های دیگر را سیاسی نبودن آن ها دانست و گفت: در لرستان همه چیز را سیاسی و حتی صنعت را سیاسی کرده اند و نتیجه اش توسعه نیافتگی و این وضعیت نامطلوب است.

بنابر این گزارش در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات حجت الله بیرانوند رئیس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، قدرت الله ولدی به عنوان رئیس جدید این سازمان معرفی شد.

 

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار