سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33418
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نظر مشترک مربی نیجریه با کی‌روش
Print This Post

سرمربی تیم ملی نیجریه گفت: بازی مقابل تیم ملی ایران چون اولین دیدار نیجریه در جام جهانی محسوب می‌شود از هر دیدار دیگری مهم‌تر است.

به گزارش سلام دلفان، جام جهانی 2014 برزیل از 22 خردادماه آغاز می‌شود و تیم ملی نیجریه در گروه F رقابت‌ها با تیم‌های ملی آرژانتین، ایران و بوسنی هم‌گروه است.تاریخچه رقابت‌های جام جهانی نشان می‌دهد اولین دیدار هر تیمی در این تورنمنت بزرگ اهمیت فراوانی دارد که بر همین اساس تیم ملی نیجریه قرار است در اولین دیدار خود در جام جهانی به مصاف ایران برود و پس از آن با بوسنی و آراژنتین دیدار کند.

سایت فوتبال نیجریه امروز گزارشی منتشر کرد با این عنوان که آیا نیجریه در بازی مقابل آرژانتین از این تیم می‌ترسد. استفان کشی سرمربی تیم ملی نیجریه در واکنش به این تحلیل‌ها خیلی شفاف گفت: در شرایط فعلی بازی با آرژانتین برایم مهم نیست. بلکه بازی بسیار مهم برای من و فوتبال نیجریه در جام جهانی 2014 دیدار با تیم ملی ایران است.

وی افزود: وقتی بازی با ایران را تمام کردیم و پس از آن هم با بوسنی هم بازی کردیم و این دیدار هم تمام شد تازه بعد از دیدار با بوسنی، برای بازی با آرژانتین پاسخی دارم که در آن زمان به شما خواهم گفت.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار