سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33716
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲۳ نظر
خانه » اخبار برتر » سوری: برخورد وزیر کشور با فرماندار بروجرد پسندیده نبود/ نمره 12/5 نماینده به عملکرد دوساله خود
Print This Post
(19 نظر)

نشست خبری نماینده مردم سلسله و دلفان پس از گذشت دو سال، روز جمعه در فرمانداری شهرستان دلفان با حضور خبرنگاران برگزارشد.

به گزارش سلام دلفان – نشست خبری نماینده مردم سلسله و دلفان پس از گذشت دو سال، روز جمعه در فرمانداری شهرستان دلفان با حضور خبرنگاران برگزارشد.

DSC01193

حجت الله سوری دررابطه با  جاده های منتهی به  نورآباد گفت: اسم پروژه جاده نورآباد به سمت خرم آباد؛ 4 خطه ی نورآباد – خرم آباد است و اگر می بینید که مقداری از پایین تر شروع به کار کرده اند مهم نیست، بلکه مهم اتمام آن است. ما علی رغم نبود بودجه می خواهیم که این طرح با شتاب ادامه داشته باشد و هم اکنون در 3 نقطه این طرح با  قوت در حال اجرا است لازم به ذکر است  این روند شتابانی که الان وجود دارد در گذشته نبوده است و این در حالی است که بزرگترین مانع بر سر راه 4 خطه نورآباد – خرم آباد فقط بحث بودجه است.

وی در خصوص راه های روستایی گفت: بعضی از شهرستانهای استان مانند ازنا الان به صورت صد در صد جاده های روستایی آن تکمیل است، اما در دلفان هنوز بیش از 300 کیلومتر مسئله راه روستایی داریم. به دنبال آنیم که در بودجه امسال حدود 8 میلیارد برای راه روستایی تخصیص داده شود، بارها آقای استاندار را برای بازدید آورده ایم و همچنین مدیر کل راه و شهر سازی از منطقه بازدید کرده است.

امسال به طور کلی 50 کیلو متر آسفالت داشته ایم و 20 کیلومتر راه شکافی روستاها انجام شده است و این در صورتی است که دولت بودجه ای هم نداده است. در یک برهه می شد کل راه ها را برای همیشه تمام کرد و آنهم زمانی بوده که دولت پول داشته که متاسفانه اقدام نشده است. حرف و اعتقاد بنده این است که اگر ما کشاورزی نداریم، صنعت و اشتغال نداریم نباید که هر روز در این جاده کشته بدهیم.

DSC01165

وی در پاسخ به این سوال که میزان نقدپذیری دولت چگونه است و نقدپذیری دولت دهم بیشتر بود یا دولت یازدهم، گفت: سوال سختی است، نقد باید منصفانه باشد؛ به هر حال دولتمردان مانند تمام افراد جامعه هستند با این تفاوت که آن ها مسئولیت کلان کشوری را گرفته اند، برخی ها توان انتقاد ندارند وسریع عکس العمل نشان می دهند و  برخی انتقاد پذیریشان بیشتر است و در هر دو دولت اینچنین بوده است.

یک سری مسائل هست که از دولت ها سوال می شود و به امنیت کشور بستگی دارد، ما  باید بدانیم به آن سوال در آن موقعیت  چگونه پاسخ بدهیم که ضرری برای کشور نداشته باشد. انتظار ما از دولت این است که وقتی میگوید ما دولت معتدلیم اعتدال را رعایت کند، همچنین که از دولت قبلی انتظارمان این بود که وقتی می گفت مهرورزم خیلی همهرورزی بکند.

سوری در پاسخ به این سوال که از 20 چه نمره ایی را به عملکرد خود می دهید گفت: احساس می کنم در آینده و با گذشت زمان نتیجه کارهای ما دیده خواهد شد، دیدگاه ما این بود که مشکلات روستائیان ما ظرف یک سال حل خواهد شد اما ما تابع یک کشور هستیم و به تبع حل مشکلات ما در گرو حل مشکلات کشور است.

 وی افزود: در راستای وظیفه نمایندگی به خودم 20 می دهم چرا که هیچ نماینده ای به اندازه بنده با مسئولین کشور ملاقات ندارد اما در زمینه کار اجرای کار نمره 12/5 را برای عملکردم  انتخاب می کنم.بنده به دنبال ایجاد آرامش برای مردم هستم ولی درشرایط فعلی کار ما سخت است چرا که همه چیز به پول بستگی دارد.

DSC01189

سوری در رابطه با مشکلات شهرک صنعتی گفت: شهرک صنعتی در دوره پنجم مجلس افتتاح شده که کار بسیار خوبی هم بود، عده ایی آمدند از بانک تسهیلات گرفتند ولی پولشان را در جاهای دیگرسرمایه گذاری کردند که الان بین بانک و این افراد درگیری وجود دارد، پیگیری های ما یک نتیجه صد نیست که آن را اعلام کنیم.

وی در بحث کارخانه ایزوگام  که سوخت ندارد و بعلت کمبود سوخت تعطیل شده است گفت: هیچ کس به ما مراجعه نکرده است که بگوید ما مشکل سهمیه سوخت داریم و اگر مراجعه کنند قطعا بر اساس وظایفم به عنوان پل ارتباطی بین شرکت و وزارتخانه عمل خواهم کرد. در آخرین جلسه ای که با صنعت و معدن داشتم قرار بر این شد که مدیر کل جدید یک بازدید از منطقه داشته باشد که انشا الله نتیجه بگیریم.

DSC01184

حجت الله سوری در پاسخ به سوال خبرنگارمبنی بر لغو سفر سید حسن خمینی و علت برکناری فرماندار بروجرد گفت: آنچه که ما شنیدیماین است که فرماندار بروجرد برای سخنرانی سید حسن خمینی می باید مجوز رسمی می داد که بنا به دلایلی این کار را نکرده بود و بعد دولت وارد عمل شده است که 40 نفر از نمایندگان در نامه ای از آقای وزیر سوال کردند و تذکر داده اند که چرا این اتفاق انجام نگرفته است.همزمان بحث لغو سخنرانی آقای جلیلی هم بوجود آمد.

وی افزود: ما اولاً دوست نداریم که از این اتفاقات در استان مان بیفتد، چون این استان مشغله ها و گرفتاری بسیاری دارد و وقتی باید وارد سیاست شد که از سر سیری و خوشی وارد شد. البته این مسئله در مجلس در حال پیگیری است و احتمالا به یک نتیجه بهتری هم برسد.

به نظر بنده برخورد داخلی وزیر کشور با فرماندار بروجرد برخورد پسندیده ای نبود، این موضوع فعلاً در کمیسیون امنیت ملی مطرح نشده است ولی جزء طرح هایی است که قرار است زودتر به آن رسیدگی شود.

DSC01160

وی در خصوص استخدامی های استانداری گفت: این بحث تنها مختص بنده نیست و تمام نمایندگان استان درگیر موضوع هستند، چراکه قرار است 1000 نفر در استان لرستان جذب و استخدام شوند که اخیرا آقای استاندار پیگیر ردیف بودجه آنها است.

چون دولت جابجا شد و معتقد بودند که این تعداد جذب نیرو واستخدام برای کشور جنبه های سیاسی دارد روال کار کند شد، اما در نهایت این طرح پابرجا ماند و ما تمام توان خود را برای رفع این مشکل خواهیم گذاشت.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۳

  يه روز سوري يه روز شيخ يه روز… خدا حقمونا از اين ظالمين بگيره

 2. نویسنده دیدگاه: امیر
  خرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۲۴

  آقای نماینده راحت می گفت مال این فعل نیست بهتر بود تا اینکه نمره 12/5 به خود بدهد نماینده اگر عملکردش 20 باشد خیلی باید بدود تا مشکلات مردم را حل کند . اینکه مشکلات را به گذشته ربط بده نشان از عدم توان آقای نماینده میباشد

 3. نویسنده دیدگاه: عبدالرضا
  خرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۴۸

  واسه شهرستان دلفان چه اقدام مثبتی کردید وضعیت فرماندار بروجرد چه ربطی به ما داره؟ چه موضوعیتی داره اینجا؟!

 4. نویسنده دیدگاه: همایون
  خرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۱۱

  خاک بر سر شما حضار به اصطلاح خبرنگار با این سوالات چرت وپرت بی ربطی که پرسیدین. یعنی واقعا عقلتون بیش از این نرسید.مشکلات دلفان و مردم فهیم و مظلوم و محرومش چگونگي عزل جناب فرماندار بی لیاقت بروجرد بود و تصحیح برگه کارکرد صفر جناب سوری!
  و روی دیگر سخنم با آقای به اصطلاح نماینده که هیچ عایدی را نصیب دیار محروم دلفان نکرد.آقای سوری رای آوردن شما نه بزرگی بود به دو قطبی بودن دو کاندید همیشگی شهرمان.فکر نکن که انتخاب مردم بوده آید. حال نیز به جای این حرفا بی مورد و سونی گرفتن از دولت به فکر شهری باش که هر شب بیش از 10 اتوبوس کارگر را راهی تهران میکند.اینکه فلان فرماندار چرا عزل شده به تو چه ربطی داره آخه؟
  خداوند از سر تقصیرات کسانی که محرومیت این مردم رابخاطر بی لیاقتی سبب شده اند، نگذرد.

  • نویسنده دیدگاه: جعفری
   خرداد ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۲

   در ادامه مطالب آقا همایون که پفته بودن :”هر شب بیش از ۱۰ اتوبوس کارگر را راهی تهران میکند.”
   نمیدونم چرا هر الشتری با هر مدرکی تو شهرستان دلفان استخدام میشه ولی تحصیل کرده های دلفان باید واسه کار اونم کارگری راهی شهرهای غریب بشن

 5. نویسنده دیدگاه: ی.خ
  خرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۱۴

  به نظرم تا الان آقای حجت الله سوری نماینده نبوده ….ایشان آقا…..نماینده بوده
  اینم بگم هیچ الشتری واسه نورآباد کار نمی کنه
  وتها کسی که می تونه نورآباد رو آباد کنه کسی نیست جز آقای ر….

  • نویسنده دیدگاه: بیکار
   خرداد ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۴۱

   جناب ی.خ
   نمیدونم با آقای رستمی چه نسبتی داری ولی آقای علی رستمیان در پست هایی که قبلا داشته هیچ خدمتی به مردم محروم دلفان نکرد و آزمایشش رو پس داده وهیچ کاری هم از دستش بر نخواهد آمد.
   و ای دوستان آزموده را آزمودن خطاست.

   • نویسنده دیدگاه: ی.خ
    خرداد ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۴۶

    عزیزم مجید دلبندم
    کدوم کار کارش که مربوط به نورآباد یا اصلا لرستان بوده
    زیاد فکر نکن شاید …

  • نویسنده دیدگاه: ی.خ
   خرداد ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۷

   آقای سلام دلفان این که متن کامنت منو عوض کردی
   به خدا این کار بدیه

 6. نویسنده دیدگاه: مارال
  خرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۱

  حاصل عمر تلف کرده و ایام به لغو

  گذرانیده، بجز حیف و پشیمانی نیست

  سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی

  به عمل کار برآید به سخندانی نیست
  جناب سوری اوقات ما را ثمن بخث فروختی
  ما را با شما خیری نیست شر مرسان
  ضمنا برای دفتر دار جناب سوری (اقای رستمی) متاسفیم که از فرماندار دلسوز شهرمان دعوت به عمل نیاوردند تا ایشان هم از دلسوزی خبرنگاران شهرمان مطلع و از مشکلات بیشتر با خبر شوند

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۰۵

  ما دانشجویان دانشگاه پیام نور خواستار برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویی هستیم، اگر جرأت داری بیا دانشگاه؟؟
  ما دانشجویان دانشگاه پیام نور خواستار برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویی هستیم، اگر جرأت داری بیا دانشگاه؟؟
  ما دانشجویان دانشگاه پیام نور خواستار برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویی هستیم، اگر جرأت داری بیا دانشگاه؟؟
  ما دانشجویان دانشگاه پیام نور خواستار برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویی هستیم، اگر جرأت داری بیا دانشگاه؟؟
  ما دانشجویان دانشگاه پیام نور خواستار برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویی هستیم، اگر جرأت داری بیا دانشگاه؟؟
  ما دانشجویان دانشگاه پیام نور خواستار برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویی هستیم، اگر جرأت داری بیا دانشگاه؟؟

  • نویسنده دیدگاه: عبدالرضا
   خرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۲۲

   ای بابا دوست عزیز دانشجو فکر می کنی بیاد دانشگاه هم چی می خواد بگه همین حرفا رو تحویلت میده اگه بخوای خیلی چالشی و با جسارت سوال بپرسی به جرم پررویی و توهین به نماینده عزیز و خدمتگزار مردم از جلسه میاندازنت بیرون!!!

 8. نویسنده دیدگاه: سوري با عملكرد منفي و بچه كانه خبرنگاران جرات كار نكردن پيدا كرد.
  خرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۰۹

  سوري با عملكرد منفي و بچه گانه خبرنگاران جرات كار نكردن پيدا كرد.
  سوري با عملكرد منفي و بچه گانه خبرنگاران جرات كار نكردن پيدا كرد.
  سوري با عملكرد منفي و بچه گانه خبرنگاران جرات كار نكردن پيدا كرد.
  سوري با عملكرد منفي و بچه گانه خبرنگاران جرات كار نكردن پيدا كرد.
  سوري با عملكرد منفي و بچه گانه خبرنگاران جرات كار نكردن پيدا كرد.
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  من براي اهل رسانه دلفان بسيار ناراحتم كه سوال هايي پرسيدند كه يك كودك هم بلده بپرسه وجداناً اهالي رسانه دلفان خجالتي نكشيديد اين سوال هاي آبكي پرسيديد؟ شما مثلاً بايد نترس باشيد اتفاقاً اهالي رسانه كاري كرديد كه نماينده جرات كار نكردن پيدا كند،چرا كه با اين سوال هاي شما نماينده دونست كه شما اهالي رسانه چيزي بارتون نيست خدا به داد دلفان بدبخت برسه

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   خرداد ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۷

   دوست عزیز مگه نماینده های قبلی چه گلی به سر ما زدند تا آقای سوری بزنه مگه این نبود چه …. میکردن

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۱۷

  به ياري خدا وتلاش شما مردم فهيم دلفان با انتخاب شايسته آقاي رستميان شر اين وسوسه گران را از سر دلفان كوتاه ميكنيم وهري ميزنيم الشتري ها را كه اين چند سال در دلفان ظلم كردند

 10. نویسنده دیدگاه: بی نام
  خرداد ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۰۹

  اولا عملکرد وزیر کشور به خودش بر میگرده دوم اینکه اهل رسانه دلفان بهتر بود سئوالات مرتبط می پرسیدن سوم آقای سوری چما دلفانیها چشم انتظار کار کردن او باشیم چهارم کاش آقای نماینده به مشکلات اطرافیان خود که ادعای کدخودایی دلفان را دارند برسه هنر کرده

 11. نویسنده دیدگاه: حبیب اله
  خرداد ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۲۵

  هیچ قومی نمی تونه وضیعت خودشو تغییر بده مگر اینکه خودشون (قوم)بخواهند -وزمانی ما می توانیم و ضیعت خودمون رو تغییر بدیم که از این همه تحصیلکرده دلفان یه نماینه با لیاقت راهی مجلس کنیم .

 12. نویسنده دیدگاه: فردین
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۵۱

  نمیدونم چرا این حضرات سلام دلفان نظرمو نزاشتن
  این خوبه که ما تحمل نقد پذیریمون رو بالا ببریم

 13. نویسنده دیدگاه: مختار
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۳۴

  عالی همیشه عالیست

 14. نویسنده دیدگاه: طرفداران آقای سوری
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۳

  رای مان را …..
  شهرمان چون تخت جمشید شد که اسکندر سوزاند
  شهرمان کنام ….. هاشد
  شهرمان را لاش خور ها خوردند
  شهرمان تاریک و سوت و کورشد.

 15. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۳۷

  امیری:خواهشا به الشتریها توهین نکنید!شماها 6 دوره نماینده دلفانی داشته اید وهمه شان به اندازه محمود حسنوند برای سلسله ودلفان زحمت نکشیدند وبهتر است دلفانی های عزیز به جا تعصبات بیجا تا ساعت 5صبح بیدارنمانید و…………!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 16. نویسنده دیدگاه: س.ک
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۳۰

  اگه دیدمش بهش میگم ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..هه هه هه هه هه هه هه هه هه

 17. نویسنده دیدگاه: صمد شاکرمی
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۳

  نماینده های قبلی چه گلی به سر ما زدند تا آقای سوری بزنه

  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار