سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33749
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » احتمال بازگشت افشاگر بزرگ به آمریکا
Print This Post

نشریه اشپیگل به نقل از ولفگانگ کالک وکیل آلمانی اسنودن گفت:«مذاکرات ادامه دارد. تمام کسانی که در جریان ماجرای اسنودن هستند، معتقدند مناسب ترین راه توافق با مقامات آمریکایی است.»

به گزارش سلام دلفان، خبرگزاری ریانووستی از مسکوخبر داد،نشریه آلمانی اشپیگل روز یکشنبه اعلام کرد ادوارد اسنودن پیمانکار امنیتی سابق آمریکایی که در حال حاضر به روسیه پناهنده شده ، ممکن است تحت شرایط خاصی به آمریکا بازگردد. وی در آمریکا به دلیل افشاگری در خصوص برنامه های محرمانه آمریکا، در این کشور تحت پیگرد است.نشریه اشپیگل به نقل از ولفگانگ کالک وکیل آلمانی اسنودن گفت:«مذاکرات ادامه دارد. تمام کسانی که در جریان ماجرای اسنودن هستند، معتقدند مناسب ترین راه توافق با مقامات آمریکایی است.»به گفته کالک اسنودن در این مذاکرات حضور ندارد. وکیل اسنودن نیز از افشا جزئیات گفتگوها خودداری کرد.

اسنودن ژوئن ۲۰۱۳ اسنادی در خصوص برنامه جاسوسی آمریکا از مکالمات تلفنی، ایمیل ها ،‌ پیامک ها و شبکه های اجتماعی کابران در داخل و خارج این کشور فاش کرد. از آن زمان تا کنون اسنون از سوی دستگاه قضایی آمریکا تحت پیگرد است. این مامور سابق آژانس امنیت ملی آمریکا یکم اوت ۲۰۱۳ از روسیه پناهندگی موقت گرفت.

منبع: واحد مرکزی خبر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار