سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33877
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » اخبار ویژه روزنامه های چهارشنبه
Print This Post

مجوز خاص يک مسئول براي درآمدهاي اختصاصي برخي دستگاه ها، تجلیل از معمار بهایی در خبرگزاری دولت، متهم فساد 3 هزار میلیاردی دستیار معاون رئيس جمهور! و … از جمله مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز است.

*کیهان

از تسلیم‌طلبی تا همراهی با آشوبگران … و حالا انقلابی!

رئیس دولت اصلاحات پس از سالیان طولانی جفا و خیانت، انقلابی شده است.

خاتمی اخیرا در دیداری گفته: من بارها گفته‌ام ما انقلابی هستیم. اصلا ما همانی را می‌خواهیم که انقلاب و امام می‌خواستند.

وی درباره تحولات در دو دهه اخیر منطقه می‌گوید: بعد از جنگ، دو واقعه مهم رخ داد که هر دو با محوریت آمریکا بود، یکی اشغال افغانستان و دیگری اشغال عراق، اما نتیجه چه شد؟ در هر دو جا دشمنان ملت ایران و انقلاب اسلامی نابود شدند و از پا درآمدند.

وی ادامه می‌دهد: ما یقین داریم یکی از اهداف مهم آمریکا، ایران بود. همچنان که دیدیم نومحافظه‌کاران ایران را محور شرارت نامیدند و شاید حمله مقدمه این بود که عرصه را از دو سو بر ایران تنگ بکنند اما خداوند چه کرد؟ هر دو جا به نفع ما بود. در عراق، صدام رفت و حکومت مردمی همراه ما بوجود آمد.

وی گفت: این دو حادثه هم که به نظر می‌رسد هدفشان ایران بود و شاید برای مرحله سوم ایران مورد نظر بود یا لااقل می‌خواستند علیه ایران اقدام کنند و ایجاد ناامنی در ایران بیشتر شود و آمریکا و ناتو همسایه ما باشد، این برنامه‌ریزی شده بود و الحمدلله بالعکس شد. از این چه می‌فهمیم؟ عظمت ایران، عظمت ملت ایران که یکی از نشانه‌های عظمتش همین انقلاب اسلامی است.

وی درباره حصر سران فتنه و سکوت خودش در این باره گفت: در مورد رفع حصر اصلا سکوت نشده بلکه احساس می‌کنیم هر چه صحبت بکنیم کار بدتر می‌شود تلاش واقعا صورت گرفته نمی‌دانیم چطور شد که تحقق پیدا نکرد.

اگر بنا بر اذعان خاتمی، هدف آمریکا از آمدن به منطقه، ایران بود باید پرسید که چرا دولت‌ خاتمی و شخص وی انواع خوش‌خدمتی‌ها را به آمریکا به ویژه در ماجرای اشغال افغانستان انجام دادند و بعدها از دولت آمریکا به خاطر محور شرارت خواندن ایران گلایه کردند؟ آیا معنای انقلابی بودن این است؟! ثانیا اگر آمریکا در منطقه شکست خورد، تصادف نبود بلکه ایستادگی نظام جمهوری اسلامی- با کارشکنی‌های افراطیون مدعی اصلاحات- و ملت ایران در برابر تهدیدهای آمریکا بود که اتفاقا طیف خاتمی در مقابل آن جا زده بود و حامیان و هم‌طیفان وی در مجلس، نامه جام زهر تسلیم را تدارک کرده بودند.

خاتمی در فتنه نیابتی سال 88 نیز تا روز آخر آشوبگری سرویس‌های بیگانه پای آشوبگران و فتنه‌گران ماند در حالی که در خلوت بارها اذعان کرده بود در انتخابات 88 تقلب نشده است. بدین ترتیب وی در فتنه دوشادوش کسانی ایستاد که اتفاقا انقلاب و امام را بر نیابت از آمریکا و اسرائیل و انگلیس هدف قرار داده بودند.

با این همه خیلی رو می‌خواهد که کسی با مختصات خاتمی اکنون ادعا کند انقلابی است یا همانی را می‌خواهد که امام و انقلاب می‌خواستند!

مرده‌خورهای سیاسی پس از نابودی تحکیم آفتابی شدند

گروه مجعول به نام شورای احیای انجمن‌های اسلامی دانشجویان، در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار احیای این انجمن‌ها شد.

این گروه با القای اختناق و بحران دو کشور و ادعای اینکه دانشگاه به انحطاط و تباهی کشیده شده، از روحانی خواسته تا زمینه احیای انجمن‌های اسلامی دانشجویان را فراهم کند.

این تحرک در حالی است که اولاً انجمن‌های اسلامی دانشجویان هم اکنون فعالند، ثانیاً باید بررسی کرد انجمن‌های اسلامی وابسته به دفتر تحکیم چرا مردند و از بین رفتند تا اکنون نیاز به احیای آنها باشد. واقعیت این است که دفتر تحکیم و انجمن‌های وابسته به آن را نفوذ سه طیف نفاق جدید و قدیم- افراطیون حزب مشارکت، نهضت آزادی و مارکسیست‌ها- که قصد سوء استفاده از دانشگاه و دانشجو برای تحرکات ساختارشکنانه یا قدرت‌طلبانه را داشتند، بی‌اعتبار شد و اختلافاتی میان این طیف‌ها پدید آمد ضمن اینکه سران همان جریان (کسانی چون موسوی خوئینی، افشاری، حقیقت‌جو و…) پس از ارتکاب خیانت‌های متعدد به کشور و همکاری در آشوبگری بیگانگان به خارج کشور گریختند و به برخی کشورهای غربی پناهنده شدند.

علاقه ویژه جنایتکار منطقه به مدعی مبارزه با خشونت!

عضو شورای عالی بنیاد باران می‌گوید ملک‌عبدالله شاه عربستان، علاقه فراوانی به خاتمی دارد.

محمد صدر در مصاحبه با نامه‌نیوز از رابطه خوب ملک‌عبدالله و خاتمی خبر داد و گفت: پادشاه عربستان علاقه فراوانی به آقای خاتمی داشت. بارها ملک عبدالله به من گفت که خاتمی را برای حج به عربستان بیاور. عبدالله گفت اگر این سفر انجام شود من تمام کارهای خود را رها خواهم کرد و همراه خاتمی، لباس احرام خواهم پوشید و اعمال حج را انجام خواهم داد. این موضوع محقق نشد اما خاتمی چند سفر کاری موفق به عربستان داشت.

وی همچنین گفته است: من در زمان اصلاحات بارها به عربستان سفر کردم، چه در زمان فهد و چه در زمان ملک عبدالله و پیام‌های خاتمی را به آنها رساندم. یادآور می‌شود خاتمی یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 88- که به آشوبگری 8ماهه اصلاح‌طلبان فتنه‌گر انجامید- و بدون اینکه سمتی داشته باشد، به عربستان رفت و با ملک عبدالله ملاقات کرد. بهانه این سفر شرکت در نشست موسوم به شورای تعامل ادیان بود آل‌سعود در حالی‌که با استفاده از عناصری چون خاتمی و مهاجرانی ادعای گفت‌و گوی ادیان را مطرح می‌کردند که طی 2 دهه گذشته با حمایت مالی و مذهبی و رسانه‌ای جریانات سلفی و تکفیری تندرو، مقدمات اختلافات شدید مذهبی در جهان اسلام و قتل‌عام میلیون‌ها انسان مسلمان به دست تکفیری‌ها و جریان‌هایی نظیر طالبان و القاعده و… را فراهم کردند و به جنگ نیابتی درون جهان اسلام به نیابت از آمریکا و رژیم صهیونیستی دامن زدند.

شاه خونخوار عربستان از متهمان اصلی جنایت و نسل‌کشی در عراق، افغانستان، سوریه، لبنان، مصر، بحرین و یمن است.

بنا بر برخی گزارش‌ها استخبارات سعودی یک میلیارد دلار برای موفقیت فتنه سبز سرمایه‌گذاری کرده بود. بعدها اسنادی از وزارت خارجه آمریکا لو رفت که ضمن آن ملک‌عبدالله در مذاکره با مقامات آمریکایی با ابراز نگرانی درباره موج بیداری اسلامی گفته بود سر مار در ایران است و باید سر آن را کوبید.

متهم فساد 3 هزار میلیاردی دستیار معاون رئيس جمهور!

«معاون رئیس‌جمهور به احترام قانون که مه‌آفرید خسروی متهم اصلی پرونده فساد 3 هزار میلیارد تومانی را به چوبه دار سپرد، معاون خود را بر کنار کند.»

سایت انتخاب که از دولت حمایت می‌کند با انتشار این مطلب نوشت: یکی از متهمان پرونده مذکور حمید-پ  قائم‌مقام سابق بانک مرکزی و از جمله مدیران دولتی است که در جریان رسیدگی به پرونده تخلف بانکی 3 هزار میلیاردی بازداشت و سپس با قید وثیقه آزاد شد.

وی در بحبوحه رسیدگی به اتهاماتش و در دی ماه سال 91 با حکم معاون وقت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئيس‌جمهور (در دولت دهم) به عنوان معاون برنامه‌ریزی این معاونت منصوب شد و نشان لیاقت گرفت.

انتخاب افزود: پس از روی کار آمدن دولت یازدهم، نوبخت معاون برنامه‌ریزی رئيس جمهور در اقدامی عجیب، ضمن ابقای آقای «پ» به عنوان «معاون برنامه‌ریزی»، چند سمت مهم دیگر به وی داده است.

نامبرده در حال حاضر با حفظ سمت، در پست‌های مختلفی چون «رابط دولت و بانک توسعه جهانی» و همچنین نماینده نوبخت در شورای گفت‌وگو مشغول فعالیت است. این اتفاق در شرایطی به وقوع پیوسته که نوبخت از مجموعه فعالیت‌های نامبرده در دولت گذشته مطلع بوده و انتصابات وی به این سمت‌ها در همان ایام، محافل خبری را دچار حیرت کرد.

در ادامه این تحلیل آمده است: با اعدام مه‌آفرید مطالبات جامعه برای برخورد با متهمان دیگر این پرونده شدت یافته و طبعاً آقای نوبخت باید در این مورد پاسخ دهند که در چنین شرایطی که مه‌آفرید به چوبه دار سپرده شده، چرا باید یکی از متهمین این ماجرای ننگین، معاون ایشان باشد؟ این انتظار از آقای نوبخت است که اگر ایشان را به دستگاه‌های قضایی معرفی نمی‌کند، لااقل برای جلوگیری از بدنام شدن دولت نسبت به برکناری وی اقدام کند.

یادآور می‌شود اخیراً صادق زیباکلام از مدعیان حمایت از دولت نیز در مصاحبه با شفاف‌نیوز اعدام مفسد اقتصادی 3 هزار میلیارد تومانی را زیر سؤال برد و اتهامات نامبرده را گنگ و نامفهوم اعلام کرد.

تجلیل از معمار بهایی در خبرگزاری دولت

خبرگزاری دولت (ایرنا) در اقدامی همسو با رسانه‌های بیگانه همچون بی‌بی‌سی فارسی، صدای آمریکا، دوویچه وله آلمان، رادیو فردا، رادیو زمانه و… به تجلیل از معمار بهایی پرداخت.

چند روز قبل هوشنگ سیحون، از معماران عضو فرقه ضاله بهاییت و از فعالین کلوپ صهیونیستی روتاری در ونکوور کانادا درگذشت. پس از مرگ وی، رسانه‌های معاند نظام به سبب خوش خدمتی‌های این معمار بهایی به اربابان غربی‌اش و بالطبع، خیانت‌هایش به مردم ایران، به تجلیل و تمجید از او پرداختند و در اقدامی هماهنگ و البته قابل پیش‌بینی، عضویت وی در فرقه ضاله بهاییت و فعالیت در کلوپ روتاری و سابقه به ابتذال کشاندن دانشجویان معماری دانشگاه تهران و تخلفات عدیده‌ وی در شورای عالی شهرسازی در دوران رژیم منحوس پهلوی را به طور کامل سانسور کردند.

رواج ابتذال و تشویق لاابالیگری در دانشکده هنرهای زیبا در دوران ریاست «هوشنگ سیحون» آن قدر اوج گرفت و آنچنان تأثیر بدی بر رفتار و کردار دانشجویان رشته‌های مختلف این دانشکده گذاشت که دانشجویان دانشکده هنرهای زیبا را در شمار بدنام‌ترین دانشجویان دانشگاه تهران قرار داد. این وضعیت، کار را بدان‌جا کشاند که چندی بعد، دانشجویان و مسئولین دانشکده‌های دیگر نسبت به آن اعتراض کردند و مقامات مسئول این دانشکده طی بخشنامه‌ای خواستار تصحیح این‌گونه رفتار و کردار شدند. یکی از اقدامات سیحون در دوره ریاست دانشکده هنرهای زیبا، استفاده از مدل‌های زنده و عریان درکلاس‌های درس بود. عریان شدن زنان در کلاس نقاشی و طراحی آناتومی در شمار آوردهایی است که اساتید غرب‌زده‌ای نظیر هوشنگ سیحون به ارمغان آوردند و برای ترغیب دانشجویان، جدول دستمزد برای مدل‌های عریان از سوی دانشکده تنظیم شد.

سیحون در دوران ریاست شورای برنامه‌ریزی و شهرسازی و نوسازی تهران، نفوذ زیادی در این شورا داشت و با مدد همفکران و یاران خود، به هنگام تعیین مرزهای محدوده تهران، اراضی متعلق به خاندان سلطنت و افراد وابسته به دربار و کلان سرمایه‌داران عضو روتاری را داخل محدوده قرارداد و به عنوان رئیس کمیسیون طراحی شبکه اتوبان‌های تهران، ترتیبی داد تا اتوبان‌ها از کنار این اراضی بگذرد و به این ترتیب موجب شد تا قیمت این اراضی یک شبه صدها برابر افزایش یابد.

هوشنگ سیحون در سال 1299 شمسی در یک خانواده بهایی به دنیا آمد. پدرش از یهودیانی بود که به فرقه ضاله پیوسته بود. وی که با حمایت طیف بهاییان و با استفاده از نفوذ این فرقه منحرف و دست ساخته صهیونیست‌ها در دربار، به شهرت رسیده بود  با بورس اعطایی دولت فرانسه به آن کشور رفت. وابستگی سیحون به بهائیت و عضویت او در کلوپ روتاری و نزدیکی بیش از حد وی  به دربار از دلایل اصلی ترفعیات و انتصابش به ریاست دانشکده هنرهای زیبا بود و به سبب تخلفات فراوان اخلاقی و اقتصادی،پس از پیروزی انقلاب اسلامی از کشور گریخت. نکته قابل توجه اینجاست که علیرغم بت‌سازی از این معمار بهایی در میان روشنفکرنماهای ایرانی، پس از مهاجرت سیحون به کانادا، کشورهای غربی با بی‌اعتنایی مطلق نسبت به تخصص وی و با توجه به پایان تاریخ انقضای این مهره، به هیچ عنوان از وی در پروژه‌های معماری و حوزه آکادمیک استفاده نکردند و سیحون صرفا به یک ابزار، جهت اسلام ستیزی در مستندهای رسانه‌های معاند نظام تبدیل شد. وی در سال 2011 میلادی در مستندی با عنوان «من ایران هستم» به صورت ویژه به اسلام ستیزی و تقابل ایرانیت در مقابل اسلامیت پرداخت. بی‌بی‌سی فارسی نیز در مستند «خط در خیال»، به برجسته‌سازی این عضو فرقه ضاله بهاییت و تفکرات اسلام‌ستیزانه وی پرداخت.

لازم به ذکر است که این اقدام خبرگزاری دولت در برخی رسانه‌های ایرانی مسبوق به سابقه می‌باشد. در سالیان اخیر، رسانه‌های مدعی اصلاح‌طلبی در چندین نوبت به مصاحبه اختصاصی با معماران عضو فرقه ضاله بهاییت پرداخته بودند. برای نمونه، روزنامه زنجیره‌ای شرق در بهار سال 1391 تنها به فاصله یکماه، 2 مصاحبه اختصاصی با «هوشنگ سیحون» ترتیب داد و به قبح زدایی از شخصیت وی پرداخت.
جلد چهارم کتاب «معماران تباهی»، «سیمای‌ کارگزاران کلوپهای روتاری‌ در ایران» که از سوی «دفتر پژوهش‌های کیهان» در سال‌های موسوم به اصلاحات منتشر شده است، به تشریح بخشی از کارنامه سیاه این عنصر بدنام پرداخته است.

*خراسان

 دستور دولت براي اصلاح نرخ بيمه وسايل نقليه

بر اساس دستور هفته هاي اخير هيئت دولت به علي طيب نيا وزير امور اقتصادي و دارايي، از وي خواسته شده است از طريق اهرم هاي در اختيار بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران ظرف 6 ماه از زمان ابلاغ اين دستور نسبت به اصلاح نرخ گذاري بيمه وسايل نقليه با تأکيد بر اهرم هاي تأثيرگذاري چون افزايش اين نرخ متناسب با سن خودروها با رعايت قوانين و مقررات مربوط اقدام و پيشنهادات را به هيئت دولت ارائه کند.

مجوز خاص يک مسئول براي درآمدهاي اختصاصي برخي دستگاه ها

در حالي که بر اساس ماده 64 قانون محاسبات عمومي اعتبارات مصوب از محل درآمدهاي اختصاصي تا آخر سال مالي در حدود وصولي درآمدهاي مربوط، قابل تعهد و پرداخت مي باشد و مانده وجوه اعتبارات از محل درآمد اختصاصي مصرف نشده هر سال بايد تا پايان فروردين ماه سال بعد به خزانه برگشت داده شود، بر اساس ابلاغيه يک مسئول ارشد اجرايي، برخي دستگاه هاي دولتي مي توانند درآمد اختصاصي مذکور را تا پايان تيرماه سال بعد هزينه کرده و اسناد آن را به خزانه ارسال کنند.

*جمهوری اسلامی

* تلويزيون سوئيس گزارش جديد آژانس بين‌المللي انرژي اتمي در مورد فعاليت هسته‌اي ايران را بي‌سابقه خواند و گفت: تاكنون اين ارگان زيرمجموعه سازمان ملل متحد، هرگز درباره ايران تا اين حد مثبت گزارش نكرده بود. در اين گزارش تلويزيوني كه متن كامل آن با عنوان “تحليل آژانس از ايران” در پايگاه اينترنتي راديو و تلويزيون سوئيس منتشر شده، آمده است: با آمادگي جديد ايران براي همكاري با آژانس كه در جديدترين گزارش اين نهاد بين‌المللي مورد تاكيد قرار گرفته است، اميد زيادي وجود دارد كه بتوان مشاجره هسته‌اي با اين كشور را براي هميشه حل كرد. اين گزارش مي‌افزايد: آژانس بين‌المللي انرژي اتمي در جديدترين گزارش خود درباره برنامه هسته‌اي ايران تاكيد كرده كه اين كشور ميزان اورانيوم غني سازي شده 20درصد خود را تا حد زيادي كاهش داده است. به گزارش انتخاب، اين رسانه با بيان اينكه در گزارش جديد آژانس همچنين بر همكاري بهتر ايران در زمينه شفاف سازي براي فعاليت‌هاي نظامي در برنامه هسته‌اي تاكيد شده، آورده است: به نظر مي‌رسد بازرسان آژانس در ايران اطلاعاتي را به دست مي‌آورند كه سال‌ها خواستار آن بودند.

* رهبر كاتوليك‌‌هاي جهان كه پيشتر به دليل عدم دلجويي از قربانيان تجاوزهاي جنسي كشيش‌‌ها مورد انتقاد واقع شده بود اعلام كرد ماه آينده با اين افراد ديدار مي‌كند. پاپ فرانسيس، رهبر كاتوليك‌هاي جهان اعلام كرده ماه آينده در واتيكان با گروهي از قربانيان تجاوزهاي جنسي ديدار خواهد كرد. وي همچنين گفت به هيچ عنوان تجاوز جنسي يك كشيش به كودك را تحمل نمي‌كند.خبرگزاري آسوشيتد پرس ضمن اعلام اين خبر افزود فرانسيس همچنين از تحقيقات واتيكان بر روي سه كشيش در ارتباط با سوء استفاده از كودكان خبر داد. البته وي مشخص نكرد كه تحقيقات ذكر شده به منظور كشف اتهام اين كشيش‌ها در زمينه ارتكاب تجاوز جنسي يا لاپوشاني آن انجام مي‌شوند. واتيكان يكي از امضا كنندگان پيمان حقوق كودك سازمان ملل متحد است. اين پيمان‌ نامه، ضمانت حقوقي دارد كه براي حمايت از آسيب‌ پذيرترين بخش جامعه يعني كودكان و پرورش آنان تشكيل شده است.با وجود افشاگري‌هاي متعدد درباره سوء استفاده جنسي كشيش‌ها از كودكان در اروپا و ديگر قاره‌ها، واتيكان دو دهه گذشته گزارشي درباره ميزان پيشرفت در اجراي اين پيمان‌نامه ارائه نكرده است.

*قدس

«گاف موشکی» سخنگوی ارتش صهیونیستها

تابناک: «یوآو مردخای» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در گافی اینترنتی تصویر چند موشک منسوب به حزب‌ا… را منتشر کرد، اما مشخص شد این تصویر مربوط به موشک‌های «کره» است.

پست جدید برای رادان

ایسنا: سردار منتظرالمهدی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی ضمن اعلام جانشینی سردار حسین اشتری به عنوان جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: سردار احمدرضا رادان به عنوان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا به فعالیت خود در پلیس ادامه می‌دهد. وی افزود: سردار حسین اشتری، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت کشور در سمت جانشین جدید فرمانده ناجا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

سانحه برای هواپیمای آنتونف سپاه

مهر: یک فروند هواپیمای آنتونف متعلق به نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پرواز آموزشی، هنگام فرود در فرودگاه یزد به دلیل نقص فنی دچار آتش سوزی شد. در این سانحه خوشبختانه به کادر پرواز و سرنشینان هواپیما هیچ گونه آسیبی نرسید.

پناهیان: ماهواره امتحان الهی است

فرارو: حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان، استاد حوزه و دانشگاه در همایش نهضت روشنگری ماهواره و رسانه‌های خارجی گفت:‌ مردم و خواص باید از زاویه امتحان الهی به مقوله ماهواره توجه کنند.

فرود اضطراری پرواز تهران- رفسنجان

ایرنا: محمد نخعی، مدیرکل اداره فرودگاه‌های کرمان گفت: روز گذشته پرواز شماره 1039 هواپیمایی ماهان که از تهران به مقصد رفسنجان در حال پرواز بود، به علت نقص فنی در فرودگاه کرمان فرود اضطراری انجام داد.

ممانعت از ورود راستگو به دانشگاه تهران

باشگاه خبرنگاران: خبرها حاکی است که قرار بود در اولین همایش تجلیل از برترین های حوزه مسؤولیتهای اجتماعی از الهه راستگو، رئیس کمیته مشارکت اجتماعی شورای شهر تهران نیز تجلیل شود، اما پیش از آغاز مراسم از حضور وی در دانشگاه تهران ممانعت به عمل آمد!

لغو مراسم ترحیم مه آفرید در تهران

فرارو: غلامعلی ریاحی، وکیل خانواده امیرخسروی با بیان اینکه مراسم ترحیم مه آفرید امیر خسروی در تهران لغو شد، گفت: مراسم ختم مه آفرید در روستای محل تولد وی در رودبار برگزار می شود.

قاضی ایرانی، مدیر فیسبوک را احضار کرد

خبرگزاری دانشجو: روح‌ا… مؤمن‌نسب، معاون فناوری اطلاعات و رسانه‌های نوین مرکز فضای مجازی بسیج کشور از احضار مدیر فیسبوک توسط یکی از قضات استان فارس خبر داد. وی با اشاره به شکایت مردم در زمینه فیلترینگ واتس‌اپ افزود: بر اساس رأی قاضی، مدیر صهیونیست شرکت فیسبوک یا وکیل قانونی آن باید برای دفاع از خود و جبران مافات به دادگستری این استان مراجعه کند و این امر در همه جهان مرسوم است.

81 سایت رژیم صهیونیستی هک شد

جهان: هکرهای آنونیموس در جدیدترین اقدام خود 81 سایت اینترنتی دیگر رژیم صهیونیستی را هک کردند و این رژیم را تهدید کردند بزودی وارد فلسطین می‌شوند.

حکم اوباش حمله کننده به بیمارستانی در قم

تسنیم: مصطفی برزگر گنجی، دادستان قم گفت: احکام صادره اراذل و اوباش حمله کننده به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی قم، در مقابل همان بیمارستانی که این اتفاق افتاده است، اجرا می‌شود تا همه متوجه شوند که شهر کریمه اهل بیت(س) جایی برای این اقدامها نیست.

یک ایرانی در دولت هند

مهر: نخست وزیر جدید هند صبح دیروز سه شنبه اعضای کابینه این کشور را معرفی کرد که در میان آنها یک وزیر با اصالت ایرانی دیده می شود. «اسمرتی ایرانی»، جوان‌ ترین وزیر کابینه معرفی شده، 38 سال سن دارد. خانم ایرانی، وزیر توسعه منابع انسانی و همسر زوبین ایرانی، از شهروندان زرتشتی هند است.

مجازات به روش کره شمالی

خبرآنلاین: کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی مهندسان و معمارانی را که مسؤول سقوط یک مجتمع آپارتمانی بزرگ در پیونگ یانگ بوده اند، اعدام کرده است.

ادعای دولت استرالیا درباره پناهجوی ایرانی

قدس آنلاین: مقامهای استرالیا اعلام کردند که کارمند یک مؤسسه خیریه به عنوان مسؤول مرگ پناهنده ایرانی در جزیره مانوس شناخته شده است. رضا براتی، پناهجوی ایرانی 23 ساله، 28 بهمن‌ماه، در پی اغتشاش در بازداشتگاه پناهجویان در جزیره مانوس درگذشت.

  1. نویسنده دیدگاه: میثم
    خرداد ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۶

    لطفا جوابیه آقای مومن نسب را هم منتشر کنید:
    http://weblognews.ir/news/41238

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار