سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 33882
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » خاطراتی از رهبر انقلاب:عقیده به امام زمان را از دل مردم بیرون بیاورید!
Print This Post

رضاخان یکی از آخوندهای وابسته به دربار را صدا کرد و از او پرسید این قضیه امام زمان چیست که چنین مشکلاتی برای ما درست کرده است!؟

به گزارش سلام دلفان به نقل از khamenei.ir، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در بیاناتی طی دیدار اقشار مختلف مردم در تاریخ  ۱۳۷۴.۱۰.۱۷ فرمودند:

در همین کشور خود ما، یکی از بزرگان علما و روحانیون محترمی که امروز بحمداللَّه در میان ما هستند و برکات وجود ایشان باز هم شامل حال مردم می‌شود، برای من نقل می‌کردند که در اوایل روی کار آمدنِ رژیم منحوس و فاسد و وابسته پهلوی، آن کودتاگرِ بی‌سوادِ فاقدِ هر گونه معرفت و معنویّت [رضاخان]، یکی از آخوندهای وابسته به دربار را صدا کرد و از او پرسید این قضیه امام زمان چیست که چنین مشکلاتی برای ما درست کرده است!؟

آن آخوند هم بر طبق دل و میل او، جوابی می‌گوید و آن قلدر هم مأموریت می‌دهد که بروید مسأله را حل و تمام کنید و این اعتقاد را از دل مردم بیرون بیاورید!

او می‌گوید: این کار آسان نیست و خیلی مشکلات دارد و باید کمک کم‌کم و با مقدّمات شروع کنیم. البته آن مقدّمات به فضل پروردگار و با هشیاری علمای ربّانی و آگاهان این کشور، در آن دوران ناکام ماند و نتوانستند آن نقشه شوم را عملی کنند.

  1. نویسنده دیدگاه: آموزش شبکه
    خرداد ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۳۴

    با تشکر فراوان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار