سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 34120
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خبر بروجردی از افزایش دوستان سوریه
Print This Post

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به برگزاری دومین اجلاس روسای کمیسیون‌های سیاست خارجی کشورهای دوست سوریه در ایران گفت: افزایش تعداد کشورها نسبت به اجلاس اول نشان از شکست خط آمریکا و همپیمانانش در قبال بحران سوریه دارد.

به گزارش سلام دلفان، نشست خبری علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با حضور خبرنگاران امروز (شنبه 10 خرداد) برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری دومین اجلاس روسای کمیسیون‌های سیاست خارجی و امنیت ملی کشورهای دوست سوریه در روز یکشنبه 11 خرداد در تهران هدف از آن را کمک به پایان دادن و استقرار صلح در این کشور به عنوان خط مقدم مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی خواند و گفت: در اولین اجلاس 8 کشور حضور یافتند اما حضور حدود 30 کشور در اجلاس دوم نشان می‌دهد بسیاری از کشورهای دیگر نیز به کاروان صلح پیوسته‌اند و سیاست جمهوری اسلامی ایران در قبال بحران سوریه طرفداران زیادی یافته است.

بروجردی حضور تعداد بیشتر کشورها در اجلاس مذکور را همچنین نشان از شکست خط آمریکا و همپیمانانش در قبال بحران سوریه دانست و تصریح کرد: قریب به اتفاق کشورها معتقدند بحران سوریه فقط راه‌حل سیاسی دارد و پدیده شوم تقویت تروریسم که از سوی آمریکا و همپیمانانش دنبال شد امروز به صورت معضلی جدی و بالقوه درآمده است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار