سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 34259
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مسئولان شهرستان دلفان با خانواده هاي شهدا و جانبازان پاسدار دیدار کردند
Print This Post

در گراميداشت ايام شعبانيه و ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ظهر یکشنبه مسئولان شهرستان دلفان با خانواده هاي شهدا و جانبازان پاسدار دیدار کردند.

به گزارش سلام دلفان ، در جریان برگزاری این دیدارها از خانواده هاي معظم شهيدان عبدالله نوريان و سيد محمد حسن حسيني  و همچنین از جانبازان پاسدار رجب يوسفوند و كرم رضا ابراهيمي با حضور امام جمعه نورآباد، فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستان دلفان ديدار تجليل شد.

امام جمعه نورآباد در اين ديدارها ضمن قدرداني از خانواده هاي معظم شهدا و جانبازان حضور اين عزيزان را موجب بركت و نشان دهنده صبر و استقامت در برابر سختي ها ياد كرد و افزود: اگر رشادت ها و دليرمرديهاي رزمندگان در دوران دفاع مقدس نبود ايران اسلامي اين چنين در دنيا با عزت و افتخار و سربلند نبود.

حجت الاسلام سيد جعفر هاشمي نژاد با اشاره به اينكه شهرستان دلفان در دوران انقلاب و دفاع مقدس دين خود را به انقلاب اسلامي ادا كرده است اظهار داشت: ما نيز به عنوان خادمين و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي باید تكريم خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران را همواره سرلوحه زندگي قرار دهيم.

وی ادامه داد: با توجه به اينكه ایثارگران و جانبازان در راه اسلام جان خود را در خطر گذاشته اند، احترام به اين قشر پاك عبادت محسوب مي شود.

بنابر این گزارش شهرستان دلفان 260 شهيد والامقام، 700 جانباز و ايثارگر و 22 آزاده سرافراز را در عرصه هاي مختلف تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران کرده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار