- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

سرهنگ محمدی: 700 نفر از همشهریان دلفانی به مرقد امام خمینی(ره) اعزام می شوند

به گزارش سلام دلفان – سرهنگ پاسدارˈحسین محمدیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارما گفت: کاروان 700 نفری شهرستان دلفان در قالب 18 دستگاه اتوبوس بین شهری با همراهی روحانیت معزز و پیشتازی کاروان ویژه خانواده معزز شهدا جهت شرکت در مراسم بزرگداشت ارتحال و زیارت حرم مطهر و بهره مندی از زیارت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و منویات معظم له و با بدرقه مسئولین شهرستان اعزام خواهند شد.

وی افزود: اعزام 700 نفر از زائران و مشتاقان شهرستان نورآباد در روز سیزدهم خرداد ماه با اهدافی از جمله ؛ تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) – معرفی شخصیت حضرت امام(ره) به عنوان الگوی برتر به همه جهانیان – نمایش وفاداری ملت شریف ایران به آرمان های والای حضرت امام(ره) و همچنین آشنا کردن نسل جوان با آرمان های و اندیشه های حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب می باشد.

محمدی اظهار کرد: چهاردهم خرداد سالروز بزرگداشت عبد صالح خداوند است که منش و روش او سرآمد عهد آزادگان و عاشقان در راه معبود خویش و خدمت به مردم بود، مردی از تبار علویون و فاطمیون که سربلندی و با دلی شاد و ضمیری آگاه و امید وار به سوی خداوند رهسپار گردید و به حق که خمینی روح خدا بود.

فرمانده سپاه ناحیه دلفان گفت: کلیه تمهیدات لازم جهت ارائه خدمات به زائران عزیز از جمله همراهی دو تیم امدادی و پزشکی با تجهیزات دارو و آمبولانس، تیم تعمیراتی، تیم های پشتیبانی، ارتباطات و خدمات، کاروان را همراهی می نمایند.

وی ادامه داد:  بسته های فرهنگی همراه با انجام مسابقه برای کلیه اعضاء کاروان فراهم شده و برنامه های فرهنگی از جمله عزاداری، نماز جماعت اول وقت و آشنایی با اندیشه های امام (ره) با حضور روحانیون عزیز اجراء خواهد شد.

وی درآخر یادآور شد: مراسمات مختلفی نیز در سطح شهرستان پیش بینی و با حضور احاد مردم ولایت مدار برگزار خواهد شد.