سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 34300
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » وقتی ‘آقا’ برای شفای ‘امام’ جلسه دعا می‌گذارد +تصاویر
Print This Post

این تصاویر مربوط به روزهای پایانی حیات حضرت امام می باشد. زمانی که مقام معظم رهبری به عنوان رئیس جمهور و شاگرد دلبسته پیرجماران، نگران رهبر خود شد و برای شفای ایشان جلسه دعا در مسجد جامع بازار تهران برگزار کردند. این مجلس با استقبال گسترده مردم تهران و مسئولین کشوری و لشکری و با سخنرانی مرحوم فلسفی برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق-روزهایی که منتهی به نیمه خرداد 68 می‌شد برای دوستداران پیرجماران از سخت ترین لحظات زندگی  شان به حساب می آمد. حضرت آیت الله خامنه ای از جمله افرادی بودند که وابسته و دلبسته رهبر کبیر انقلاب بودند. آنچه پیش روی شماست خاطره ای مقام معظم رهبری در آن روزهاست.  
دنیاى بدون «خمینى»
 “خدا مى‌داند که در طول این ده‌سال، فکر چنین روزى، همیشه دل ما را لرزانده بود. نمى‌دانستیم دنیاى بدون «خمینى» چگونه قابل تحمل است. به همین خاطر، چندین بار به ایشان عرض کردم: دعاى بزرگ من در پیشگاه خدا این است که من قبل از شما بمیرم.
در همان روز تلخ که حال امام مساعد نبود، من جمعى از اعضاى شوراى بازنگرى قانون اساسى را دعوت کردم و به آن‌ها گفتم که حال امام خوب نیست؛ کار بازنگرى را قدرى تسریع کنیم و مژده‌ى اتمام آن را به ایشان در بیمارستان بدهیم تا دل امام شاد شود. واقعاً از تصور آن چیزى که ممکن بود پیش آید، قلب من مى‌لرزید؛ صدایم شکست و نتوانستم حرفم را تمام کنم…”

سخنرانى در مراسم بیعت فرماندهان و اعضاى سپاه پاسداران انقلاب اسلامى، ۱۷/۰۳/۱۳۶۸
برای دیدن تصاویر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

 

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار