سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 34652
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » صدور مجوز خدمت در محل سکونت برای سربازان متأهل سپاه
Print This Post

سرهنگ توکلی گفت: مجوزهایی را صادر کرده‌ایم تا آن دسته از سربازانی که دارای همسر و خانواده هستند، بتوانند مانند کارکنان دیگر سپاه در خدمت خانواده‌هایشان نیز باشند.

به گزارش سلام دلفان سرهنگ توکلی در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه سربازان متاهلی که در خدمت سپاه هستند، حتی‌المقدور در محل سکونت خانواده‌شان به خدمت سربازی بپردازند، گفت:  مجوزهایی را صادر کرده‌ایم تا آن دسته از سربازانی که دارای همسر و خانواده هستند، بتوانند مانند کارکنان دیگر سپاه در خدمت خانواده‌هایشان نیز باشند.

سرهنگ توکلی با اشاره به تسهیل ازدواج سربازان در سپاه گفت: اگر مباحث اعتقادی را در نظر بگیریم، سپاه اکنون این آمادگی را در سطح مدیران و فرماندهان خود دارد تا بسته‌های تشویقی را در اختیار آن دسته از سربازانی که تمایل به ازدواج دارند، بگذارند و به یقین سپاه نیز در مقوله ازدواج سربازان وظیفه خودش را انجام خواهد داد.

سرهنگ توکلی با بیان اینکه تسهیل ازدواج می‌تواند یکی از سیاست‌های سپاه باشد، بیان داشت: ما در مورد مباحث مربوط به کارآموزی و فنی و حرفه‌ای در سطح سپاه به این مقوله پرداخته‌ایم و اکنون مشغول آماده کردن شرایطی هستیم که سربازان پس از پایان خدمت سربازی و در وقت بیکاری بتوانند از نظر دریافت حقوق درآمدی داشته باشند تا بتوانند بسترهای مورد نیاز را برای ازدواج فراهم کنند.

  1. نویسنده دیدگاه: اکبر مهر اور
    خرداد ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۵۰

    کاش از طزف مسولین تدابیری اتخاذ میشد تا سربازان متاهل میتوانستند ازنیرویی به نیروی دیگر منتقل میشدند . سراز متاهلی که مثلا در نیروی هوایی یا دریایی ارتش خدمت میکند ونزدیکترین یگان به محل سکونت وی 500 کیلومتر است چکار باید بکند . سپاه وبسیج و نیروی انتظامی در تمام شهرها هست ولی پادگان ارتش نیست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار