سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 34686
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دایی: تیم را برای سه جام می‌بندیم
Print This Post

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اسامی بازیکنان مورد نظرش برای حضور در فصل آینده فوتبال ایران را به مدیرعامل باشگاه ارائه کرده است گفت: هدف ما این است بتوانیم تیمی را آماده کنیم که توانایی حضور قدرتمندانه در سه جام را داشته باشد. قطعا ما این فصل هم هدفی جز کسب عنوان قهرمانی نخواهیم داشت.

به گزارش سلام دلفان، علی دایی در حاشیه نخستین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در چهاردهمین دوره لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق گفت: امیدوارم این فصل بتوانیم سال خوبی را پشت سربگذاریم. البته خودمان می دانیم که سال سختی را پیش رو داریم اما هدفمان این است بتوانیم تیمی را آماده کنیم که در هر سه جام حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

وی در مورد برنامه های تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: ما در پایان لیگ فصل گذشته برنامه هایمان را آماده کرده بودیم و آن را به مسئولان باشگاه ارائه کردیم. اسامی بازیکنان مورد نظرمان را هم به مدیرعامل باشگاه دادیم و امیدوارم بتوانیم تیمی را ببندیم که توانایی حضور در سه جام را داشته باشد.

علی دایی در پاسخ به این پرسش که آیا به مسئولان باشگاه قول قهرمانی داده اید گفت: هدف اصلی ما همین است که بتوانیم عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهیم. با این حال کار سختی داریم و باید تمرینات زیادی را انجام دهیم تا به این مهم دست پیدا کنیم.

 

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار