سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 34884
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استقبال برزیلی‌ها از تیم‌ملی ایران +تصاویر
Print This Post

سرمربی ۶۱ ساله تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد انتخاب ورزشگاه آداکس به عنوان محل تمرین تیمش اشتباه بوده است.

به گزارش سلام دلفان، براساس گزارش سایت برزیلی «globoesporte» تمرین روز گذشته (دوشنبه) تیم ملی ایران در ورزشگاه آداکس که در جنوب سائوپائو واقع شده است، پیگیری شد و البته تماشاگران ویژه‌ای هم داشت.

گروهی متشکل از 50 کودک که از مدرسه‌‌ای از شهر گوارالوس، محل کمپ تمرینی تیم ملی ایران در برزیل آمده بودند نظاره‌گر تمرین شاگردان کی‌روش بودند و زمانی‌که می‌خواستند به بازیکنان تیم ملی نزدیک شوند با ممانعت نیروهای امنیتی حاضر در ورزشگاه مواجه شدند.

در نهایت با پادرمیانی کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی این تماشاگران که مسیر پنج ساعته‌ای را تا رسیدن به ورزشگاه آداکس پیموده بودند به داخل زمین آمدند تا با بازیکنان ایران عکس یادگاری بگیرند.

ملی‌پوشان فوتبال ایران پس از اتمام تمرینات خود با اسکورت نیروی امنیتی به سمت هتل محل اقامت‌شان حرکت کردند که ترافیک موجود در مسیر باعث نارضایتی بازیکنان، مربیان و کادر همراه تیم ملی ایران شد.

استقبال برزیلی‌ها از تیم‌ملی ایران +تصاویر

استقبال برزیلی‌ها از تیم‌ملی ایران +تصاویر

استقبال برزیلی‌ها از تیم‌ملی ایران +تصاویر

استقبال برزیلی‌ها از تیم‌ملی ایران +تصاویر

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان گفت: انتخاب ورزشگاه آداکس به عنوان محل برگزاری تمرین تیم ملی اشتباه بود. در مورد تماشاگران ویژه این تمرین هم باید بگویم ناعادلانه بود اگر اجازه نمی‌دادیم کودکانی را که برای رسیدن به اینجا سفری پنج ساعته داشته‌اند از نزدیک بازیکنان ایران را ببینند. تنها باید از آنها به خاطر حمایت‌ و زحمتی که برای رسیدن به ورزشگاه آداکس کشیده بودند، تشکر کنیم.

عده دیگری هم که با تهیه بلیت خود را به محل تمرین تیم ملی رسانده بودند گروهی از فعالان یک پروژه اجتماعی از شهر گوارالوس بودند که پس از تمرینات تیم ملی با بازیکنان این تیم عکس یادگاری و امضا گرفتند.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار