سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35001
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ذوق‌زدگی منافقین از حملات داعش+عکس
Print This Post

شاید مهمترین خبر دیروز (سه شنبه 20 خرداد) در منطقه خاورمیانه تحرکات تروریست های گروه داعش در عراق و تسخیر موصل بود.

به گزارش سلام دلفان، بر اساس گزارش ها  شهر موصل  دومین شهر بزرگ عراق با بیش از 2 میلیون جمعیت دیروز با هجوم صدها تروریست تکفیری با انواع تسلیحات پیشرفته و خودروهای زرهی از کنترل دولت عراق خارج شد.

عناصر گروه تروریستی موسوم به «دولت اسلامی عراق و شام»(داعش) پس از ناکامی‌ چند روز پیش در اشغال شهر مقدس سامرا، بامداد روز سه شنبه به شهر موصل در استان نینوا  و  در 350 کیلومتری بغداد هجوم بردند و و توانستند پس از درگیری شدید با نیروهای ارتش و پلیس، استانداری، زندان، مراکز پلیس و ارتش، انبارهای سلاح، فرودگاه و دفاتر شبکه های ماهواره ای را به کنترل کامل خود در آورند. تصاویر و فیلم های منتشر شده از این هجوم و از وحشیگری گسترده و قتل عام اهالی بی دفاع شهر موصل نیز حکایت دارد.

اخبار مربوط به اشغال شهر موصل و وحشیگری تروریست های داعش در آن به سرعت در راس خبرهای رسانه ها و خبرگزاری های بین المللی قرار گرفت اما در این میان گروهک تروریستی منافقین نیز با ذوق زدگی تمام از این هجوم و وحشیگری مدعی شد که شهر موصل به دست انقلابیون!! افتاده است.

ذوق زدگی منافقین از تحرکات داعش+عکس

این گروهک در حالی مدعی شد که نیروهای داعش، انقلابی هستند که پیش از این نیز عملیات پاکسازی سامرا و فلوجه از تروریست های تکفیری داعش را  محکوم کرده بود.

اخبار و گزارش های زیادی از همکاری پشت پرده گروهک منافقین با داعش حکایت دارد و مسئولان و کارشناسان امنیتی عراقی نیز پیش از این به این مسئله اذعان کرده اند. پیوستن شماری از اعضای گروهک تروریستی منافقین به گروه داعش که اخیرا رسانه های عراقی از آن خبر دادند در کنار گزارش ها و شواهدی که نشان می دهد خودروهای زرهی و تجهیزات نظامی متعلق به منافقین پس از تخلیه اردوگاه اشرف در اختیار داعش قرار گرفته است و داعش از این امکانات در حمله به شهرهای عراق استفاده می کند.

این موضوع به خوبی نشان دهنده این است که چرا منافقین به تروریست های تکفیری داعش انقلابی می گویند!!!! در همین ارتباط  چندی پیش احمد الشریفی، کارشناس مسائل امنیتی و راهبردی عراق در بغداد، اظهار داشت: خودروهای زرهی گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش همان خودروهای متعلق منافقین است که زمانی توسط این گروه استفاده می‌شد.

وی ادامه داد: خودروهای زرهی منافقین را مشاهده و بررسی کرده بودیم. اکنون این خودروها در اختیار داعش است. این به معنای وجود هماهنگی سطح بالا برای استفاده از ابزارهای یکدیگر است. در حال حاضر توپ‌های متوسط منافقین و خودروهایی که توپ‌ها را جابه‌جا می‌کنند در اختیار داعش است.

در واقع اظهارات این کارشناس امنیتی عراقی شاید پاسخ به یکی از سئوالاتی با شد که داعش این همه سلاح و خودروی زرهی را در حمله به موصل از کجا آورده است. قدرت نمایی شیطانی داعش دیروز در موصل و به دنبال آن در کرکوک به خوبی نشان از یک اتحاد و حمایت پشت پرده گسترده از این گروه تروریستی دارد که تنها یک شاخه آن که گروهک منافقین باشد خود را بروز داده است.

عربستان ، آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال تضعیف محور مقاومت هستند که یک ضلع آن عراق است. در صورت تساهل ارتش عراق خطر تجزیه و جنگ داخلی در این کشور جدی است ارتش عراق  باید با قوت و قدرت با داعش و حامیان پشت پرده آن و به خصوص منافقین برخورد کند.

منبع: مجاهدین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار