سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35017
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعزام زائر به عراق متوقف نشده است
Print This Post

در صورتیکه اوضاع این کشور بحرانی شود و جان زائران ایرانی نیز در خطر باشد در این شرایط سازمان حج و زیارت نسبت به ادامه اعزامها تصمیم گیری خواهد کرد.

به گزارش سلام دلفان، سخنگوی سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه اعزام زائران به عتبات عالیات عراق به روال عادی خود ادامه دارد ، گفت: هیچ یک از اعزامها متوقف نشده است.

حجت الاسلام مهدی شهسواری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اتفاقاتی که در عراق رخ داده بیشتر در مناطق شمالی این کشور بوده و ربطی به تردد زائران ایرانی ندارد به همین دلیل تا کنون هیچ یک از اعزامها لغو نشده است.

وی با اشاره به اینکه اعزام زائران روال عادی خود را طی می کند، تاکید کرد: در صورتیکه اوضاع این کشور بحرانی شود و جان زائران ایرانی نیز در خطر باشد در این شرایط سازمان حج و زیارت نسبت به ادامه اعزامها تصمیم گیری خواهد کرد.

مشاور و مدیر کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت در مورد امنیت زائران ایرانی در عتبات عالیات گفت: مراقبتهای ویژه و تدابیر امنیتی ویژه ای برای زائران در نظر گرفته شده است و خوشبختانه هیچ مشکلی برای زائران دراین کشور رخ نداده است.

به گفته وی، سفر و اقامت در سامرا به دلیل عدم امنیت این شهر، مدتی قبل از بسته سفر زیارتی زائران حذف شده بود و در حال حاضر نیز هیچ زائری در سامرا نیست و زائران در شهرهای زیارتی کربلا ، نجف و کاظمین به سر می برند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار