سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35051
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ظریف در گفتگوی تلفنی با وزیر خارجه عراق اقدامات تروریستی “داعش” را محکوم کرد
Print This Post

به دنبال هجوم گروه های تروریستی به شهر موصل عراق، ظریف وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز در تماس تلفنی با هوشیار زیباری وزیر امور خارجه عراق، ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر این گروهها مراتب حمایت جمهوری اسلامی ایران از دولت و ملت عراق در مبارزه با تروریسم را اعلام کرد.

به گزارش سلام دلفان؛به دنبال هجوم گروه های تروریستی به شهر موصل عراق، ظریف وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز در تماس تلفنی با هوشیار زیباری وزیر امور خارجه عراق، ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر این گروهها که منجر به کشته، زخمی و آواره شدن تعدادی از شهروندان عراقی شده است، مراتب حمایت جمهوری اسلامی ایران از دولت و ملت عراق در مبارزه با تروریسم را اعلام نمود.

وزیر امور خارجه کشورمان در این گفتگو، ضرورت حمایت موثر بین المللی از دولت و ملت عراق در مبارزه علیه تروریسم تکفیری را مورد تاکید قرار داد.

وزیر امور خارجه عراق نیز که برای شرکت در اجلاس مشترک اتحادیه عرب و اتحادیه اروپایی در یونان به سر می برد، ضمن ارائه گزارشی از آخرین تحولات امنیتی عراق، از تماس ظریف و حمایت‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران از دولت و مردم کشورش تشکر کرده و بر عزم دولت ، ملت و گروه‌های سیاسی عراق برای ایستادگی در مقابل تروریسم تاکید نمود.

دو طرف در این گفتگو با تاکید بر اینکه داعش و گروه های تکفیری، دشمن همه مردم عراق هستند، بر ضرورت تقویت و تحکیم همبستگی ملی در مقابله با تروریست ها تاکید کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار