سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35086
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تدابیر شدید امنیتی برای تیم ملی فوتبال ایران
Print This Post

تیم ملی فوتبال ایران در حالی روزهای پایانی تمرینات خود برای حضور در بیستمین دوره جام‌جهانی را در شهر سائوپائولو پیگیری می‌کند که تدابیر امنیتی نسبت به روزهای گذشته بیشتر شده و زمانی که بازیکنان قصد دارند برای تمرینات راهی کمپ شوند، چند اتومبیل پلیس و دو هلی‌کوپتر اتوبوس حامی بازیکنان تیم ملی را تا رسیدن به محل تمرین همراهی می‌کنند تا اتفاق ناخواسته‌ای و غیرمترقبه‌ای برای ملی‌پوشان ایران روی ندهد.

به گزارش سلام دلفان، تیم ملی فوتبال ایران که باید روز 26 خرداد در اولین دیدار خود در بیستمین دوره جام جهانی به مصاف نیجریه برود، آخرین مراحل تمرینات خود را در کمپ اختصاصی باشگاه کورینتیانس زیر نظر کارلوس کی روش پیگیری می کند. این تمرینات از روز چهارشنبه وارد مرحله تازه ای شد و برنامه های تاکتیکی فشرده در دستور کار ملی پوشان قرار گرفت.

شاگردان کارلوس کی روش در شرایطی تمریناتشان را را پیگیری می کنند که تدابیر امنیتی نسبت به روزهای گذشته اطراف هتل تیم ملی بیشتر شده است و بازیکنان برای رفت و آمد با شرایط خاصی مواجه شده اند. زمانی که تیم ملی ایران قصد دارد هتل ” سزار پارک ” را برای انجام تمرینات ترک کند، تدابیر امنیتی ویژه ای برای محافظت از آنها در نظر گرفته شده است.

در حالی که از روزهای ابتدایی حضور تیم ملی در شهر سائوپائولو تدابیر امنیتی وجود داشت، اما طی روزهای گذشته و با توجه به نزدیک شدن به زمان شروع مسابقات این تدابیر بیشتر از گذشته شده به گونه ای که چندین اتومبیل پلیس و نیروهای امنیتی تیم ملی را تا رسیدن به محل تمرین همراهی می کنند. ضمن اینکه دو فروند هلی کوپتر نیز در موازات حرکت تیم ملی به سمت کمپ محل تمرین از هوا اتوبوس ملی پوشان ایران را همراهی می کند.

 

منبع: مهر

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار