سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35163
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » دومین همایش “گنج جنگ” ویژه سی و سومین سالگرد شهات شهید محمدعلی یوسفوند
Print This Post

مراسم خاطره گویی دفاع مقدس فرماندهان و رزمندگان شهرستان دلفان بمناسبت سی و سومین سالگرد شهات شهید محمدعلی یوسفوند در موسسه نسیم حیات دلفان با حضور جمعی از رزمندگان دفاع مقدس و اقشار مردم برگزار می شود.

به گزارش سلام دلفان علی سبزی مدیرمسئول موسسه نسیم حیات دلفان گفت: این موسسه در نظر دار در راستای نکوداشت وانتشار خاطرات فرماندهان و رزمندگان شهرستان دلفان، دومین همایش “گنج جنگ” ویژه سی و سه سالمین سالگرد شهات شهید محمدعلی یوسفوند، گوشه هایی از زندگی مبارزاتی و نحوه شهادت این سردار افلاکی را برگزار نماید.

سردار شهید رضا نادری

وی افزود: این مراسم با روایتگری جناب آقایان خداداد عدالتجو وعوضعلی خزایی  برای مردم ولایی  و مشتاقان به تبیین و حفظ آثار و ارزش­های والای انقلاب اسلامی این شهرستان برگزارمی شود.

سبزی  افزود:  مراسم راس ساعت 21:30 شنبه شب مورخه 24/3/1393، در مکان موسسه نسیم حیات دلفان واقع در کوچه مسجد جامع شهرستان برگزار می گردد.

  1. نویسنده دیدگاه: محمد
    خرداد ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۳

    درود بر شهیدان عزیز به ویژه شهید گرانقدر یوسفوند
    عنوان “گنج جنگ” اصلا عنوان درستی نیست و به گفته امام ما هیچ وقت دنبال جنگ نبودیم و جنگ به ما تحمیل شده است پس بهتر است به جای این عنوان نادرست همان عبارت معروف جنگ تحمیلی را به کار ببریم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار