سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35169
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اخبار ویژه روزنامه‌های شنبه
Print This Post

حجاریان: ما دموکراتیم اما روحانی مثل ما دموکرات نیست،زد و بند با اشغالگران قدس در پوشش ترویج ایران‌هراسی،حمله هکرها به دولت برزیل، پروفسور سمیعی بر بالین آیت ا…و …از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های شنبه هستند که می‌توانید اینجا بخوانید.

*کیهان

آقای روحانی! انتخاب شما تکریم امام زمان(عج) بود؟!

رئیس جمهور در مراسم سالگرد انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب خود را نشانه سر فرود آوردن مردم در برابر امام زمان (عج) توصیف کرد.
دکتر حسن روحانی پنج‌شنبه در مراسمی تحت عنوان «جشن انتظار و امید» و در حضور جمعی سخن می‌گفت که به واسطه کارت دعوت در این مراسم حضور پیدا کرده بودند. با وجود این دعوت رسمی، برخی از حضار در وسط مراسم، شعارهایی به حمایت از فتنه‌گران (موسوی و خاتمی و کروبی) سر دادند.روحانی در مراسم سالگرد انتخابات ریاست جمهوری گفت: پارسال ملت ما چه کرد؟ همان ملتی که ماه‌ها قبل نا امیدی سراسر جامعه را فرا گرفته بود و مردم می‌گفتند انتخابات هم تأثیر و فایده‌ای دارد؟ حتی به خود من می‌گفتند چرا به صحنه آمدی و ثبت نام کردی؟ مگر کشور را نمی‌شناسی؟ مگر نمی‌دانی مکانیزم صندوق رأی چگونه است؟

روحانی ادامه داد: پارسال به همه جهانیان اعلام کردیم که رقابت ما جوانمردانه خواهد بود و پارسال به همه جهانیان اعلام کردیم ما رو در روی هم صف نمی‌کشیم که در کنار صندوق‌های رأی به صف می‌ایستیم. ما خرداد پارسال امید آفریدیم، نه امید برای ایرانیان که برای جهان و این را مبالغه نمی‌کنم که هرکجا که رفتم و هر مسئولی را در سراسر دنیا دیدم به من گفت انتخابات خرداد پارسال ایران برای همه ما امیدآفرین بود.وی افزود: ما در کنار جشن بزرگ نیمه شعبان در کنار جشن بزرگ انتظار و در کنار جشن بزرگی که به او می‌گوییم همچنان دلبسته او هستیم یا مهدی می‌گوییم و همچنان در انتظار او هستیم یا صاحب‌الزمان و راهش را و مسیرش را برای ظهور هموار می‌سازیم و می‌گوییم؛ مهدی جان، از خرداد پارسال ملت ما با دست و زبان توانمندش خرافه‌ها را زدودند. ملت ما سال گذشته به مولایش و امامش در انتخابات سر فرود آورد و در مقابل خرافه‌گران از امام عصر عذرخواهی کرد.

وی ادامه داد: مردمی که در همه صحنه‌ها اعلام کردند هیچ گروهی جناحی حق ندارد انقلاب را به نام خود مصادره کند، هیچ جناح و گروهی حق ندارد دفاع مقدس را به نفع جناح خود مصادره کند و هیچ جناحی حق ندارد رهبری نظام را برای خود مصادره کند. کشور، رهبری، قانون اساسی، منافع ملی و آینده کشور مربوط به همه ملت است.در اظهارات دکتر روحانی برخی نکات قابل تأمل نهفته است از جمله اینکه او عملاً ادعای فتنه‌گران و افراطیون مدعی اصلاحات مبنی بر تقلب انتخاباتی را حرفی یاوه خوانده است چه اینکه وی با 50/7 درصد آرا (270 هزار رأی بیش از نصف آرا) انتخاب شد. در حقیقت دکتر روحانی با این سخنان تصریح کرده که فتنه‌گران به مردم دروغ گفته‌اند حال آن که به تلقی نظام و رهبر انقلاب رأی مردم، حق‌الناس است. با این وصف سران فتنه 88 جنایت و خیانت بزرگی مرتکب شدند که کشور را 8 ماه در کام آشوب بردند و دشمنان ملت ایران را به طمع انداخته و به اعتبار نظام لطمه زدند و بنابراین مجازات آنها مجازات محارب و مفسد فی‌الارض است و نه درخواست آزادی آنان. آنها همان کسانی بودند که مقابل نظام صف کشیدند و به تعبیر آقای روحانی رقابت را ناجوانمردانه کردند.

اما نکته عجیب، جمع زدن انتخاب خود با انتظار امام زمان(عج) در سخنان آقای روحانی است. براساس این سخنان همه نامزدها غیر از آقای روحانی در خط خرافه و معارضه با امام زمان بوده‌اند و گویا ایشان برای ریاست جمهوری مبعوث شده‌اند! آیا خرد چنین استدلالی را می‌پذیرد که یک نفر انتخاب خود را به سر فرود آوردن مردم در برابر امام زمان تعبیر کند؟! یا بگوید که مردم با این کار از امام عصر عذرخواهی کردند؟! آیا آن 49/3 درصد شرکت کنندگان در انتخابات سال گذشته که به نامزد دیگری غیر از آقای روحانی رأی دادند، به زعم آقای روحانی در مقابل امام زمان نافرمانی کردند؟! قطعاً این قبیل حرف‌ها از سوی دیگران با هو کردن مدعیان خرد و تدبیر و اعتدال روبرو می‌شد. و شبیه همین خودشگفتی‌ها بود که عاقبت کار احمدی‌نژاد را خراب کرد.درباره هشدار در زمینه مصادره انقلاب و رهبری از سوی برخی جناح‌ها نیز جا دارد بپرسیم اگر یک جریان سیاسی به اختیار با گروهک‌ها پیوند خورد و بسترساز آشوب‌هایی شد که در آن آشوب‌ها علیه اصل اسلام و انقلاب و ولایت فقیه شعار داده می‌شد، آیا می‌توان باز هم توقع داشت که چتراسلام و انقلاب و رهبری بر سر این عناصر معارض نیز قرار گیرد؟!

سنگ پای اصل سوغاتی شورای شهر منحله تهران!

دبیر سابق حزب همبستگی که پیش از این دولت اعتدال را دولت گذار و رحم اجاره‌ای خوانده بود، اکنون از این دولت به عنوان دولت فشل یاد می‌کند.به گزارش ایلنا ابراهیم اصغرزاده ضمن سخنانی در نشست بررسی نقش احزاب در تبیین گفتمان اعتدال اظهار داشت: مسئله مهم ما امروز داعش نیست بلکه مسئله مهم این است که چگونه است که در عرض کمتر از سه ساعت دروازه‌های سه ایالت مهم عراق توسط مردم به روی داعش گشوده می‌شود. مسئله مهم این است که ما چه کرده‌ایم که مردم دروازه‌هایشان را به روی گروه تروریستی داعش باز کرده‌اند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه روحانی نماینده جریان چپ و اصلاح‌طلب نبود؛ خاطرنشان کرد: روحانی اما به لحاظ روش معتقد به یک نقشه راه بود او شعارها و وعده‌هایی به مردم داد که الان زمان اجرای آن است.اصغرزاده با بیان اینکه روحانی در یکسری از حوزه‌ها به خوبی دارد عمل می‌کند؛ این را کافی ندانست و با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن طرح تصویب جرم سیاسی در مجلس خاطرنشان کرد: جرم سیاسی در مجلس ششم 20 ماده داشته اما در مجلس اخیر 6 ماده دارد.ماده اول طرح جرم سیاسی این است که تمام فعالیتهای براندازانه جرم سیاسی تلقی نمی‌شود یعنی جرم امنیتی است و جرم سیاسی از جایی شروع می‌شود که کسانی بخواهند به قصد اصلاح امور آقایان را مورد نقد قرار دهند یعنی به نوعی اصلاحات را وارد جرم سیاسی کردند.

عضو شورای شهر اول (منحله) تهران با بیان اینکه شما فکر می‌کنید احمدی‌نژاد از تخم مرغ شانسی بیرون آمده و یا اینکه گروه داعش از زیر بوته بیرون آمده‌اند؟ بیان داشت: اینها همه نتیجه بی‌توجهی به انگیزه‌های مردم و حقوق به رسمیت شناخته گروه‌های متکثر جامعه است.اصغرزاده خطاب به روحانی افزود: شما رئیس جمهور کشور هستید نه رئیس اداره یک کشور، شما مجری قانون اساسی هستید مگر می‌توانید چشم خود را به روی اقدامات خلاف ببندید. من از شما می‌خواهم که از همین الان از نمایندگان مجلس بخواهید که طرح جرم سیاسی را پس بگیرند.وی با بیان اینکه من اعتدال را یک نقشه راه می‌دانم؛ تأکید کرد: اصلاح‌طلبی در کشور ما در مرکز اعتدال نشسته بود و شما ]روحانی[ نمی‌توانید به شعارهای اصلاح‌طلبانه که 16 سال پیش مملکت را نجات داد؛ بی‌توجه باشید.

اصغرزاده بار دیگر خطاب به روحانی گفت: شما فرصت طلایی را در اختیار دارید دو نیروی قدرتمند جریان میانه‌روی جناح چپ و جناح راست هر دو با قدرت دارند از شما حمایت می‌کنند با وجود همه اینها چرا دولت باید این طور فشل باشد؟درباره این اظهارات مغشوش باید یادآور شد خیانت برخی مقامات محلی و همسو با حزب بعث، عامل اصلی تحرکات اخیر گروهک داعش در مناطقی نظیر موصل بوده و درست برخلاف اظهارات اصغرزاده، تصاویر خبرگزاری‌های بین‌المللی از آوارگی مردم- و نه استقبال از تروریست‌ها!- خبر می‌دهد.اما درباره ماجرای روی کارآمدن امثال احمدی‌نژاد، آنچه آقای اصغرزاده به عمد از قلم می‌اندازد افراطی‌گری و جفا و خیانت‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلبان در مجلس و دولت اصلاحات و از جمله کارنامه سیاه همین طیف- که آقای اصغر زاده نیز جزو آنان بود- در شورای شهر اول تهران بود که سر انجام دولت اصلاحات را مجبور کرد با انحلال شورا به آبروریزی‌ها پایان دهد. آن زمان حتی کروبی رئیس مجلس ششم اعلام کرد شما اعضای شورای شهر با رفتارهای خود به ریش 7-8 میلیون تهرانی خندیدید و اصلاح‌طلبان را سرافکنده ساختید. با این وصف، خیلی مضحک است که پدیده‌ای با مختصات اصغرزاده ادعا کند» اصلاح‌طلبی در کشور ما در مرکز اعتدال نشسته است».!!

اکونومیست: مخالفان جبهه مقاومت در سوریه دست به خودکشی زدند

روزنامه اکونومیست از انسجام و پیروزی‌های پیاپی جبهه مقاومت در سوریه و در مقابل آشفتگی راهبردی جبهه آمریکا و ارتجاع خبر داد.
این روزنامه بین‌المللی در گزارشی که به انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه و پیروزی بشاراسد اختصاص داشت، نوشت: گروه‌های مخالف بشار اسد با افزایش اختلافات با یکدیگر به نوعی دست به خودکشی سیاسی زده‌اند و این مساله به بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه کمک کرده است این پیروزی فقط به مثابه ماندن اسد در قدرت نیست بلکه در طولانی مدت نیز نه‌تنها بقای حکومت سوریه را تضمین می‌کند بلکه بسیاری دستاوردهای دیگر را هم برای او به ارمغان خواهد آورد. این مساله غرب را در برابر یک دو راهی گریزناپذیر یعنی یا حمایت از گروه‌های مخالف معتدل یا کنار آمدن با بشار اسد قرار می‌دهد. بشار اسد با برگزاری انتخابات در نیمی از کشور که تحت کنترل اوست توانست به خود مشروعیت سیاسی بدهد.

اکونومیست می‌نویسد: انتخابات در سوریه در حالی برگزار شد که نیروهای ارتش سوریه توانسته‌اند پیشرفت‌های میدانی قابل ملاحظه‌ای را در سراسر کشور داشته باشند، پیشرفت‌هایی که اگر حمایت حزب‌الله و دیگر نیروهای شبه نظامی آموزش دیده زیر نظر ایرانی‌ها نبودند، محال بود به دست می‌آمدند. نزدیک به یک سال پیش نیروهای سوریه و هم‌پیمانانشان توانستند بر شهر القصیر مسلط شوند، در ماه مارس نیز موفق شدند که کوه‌های القلمون را به کنترل خود درآورند، منطقه سوق‌الجیشی و مهمی که خط امدادات مخالفان را تشکیل می‌داد و اکنون نیز اقدام به محاصره شهر حلب که میان حکومت و مخالفان تقسیم شده، کرده‌اند.اکونومیست افزود: راه و روش حکومت سوریه کاملا متمایز از مخالفان است چرا که برای خود استراتژی روشنی دارد و افرادی از آن حمایت می‌کنند که بسیاری از کشورهای حامی مخالفان هیچ کدام از کمک‌های آنها را ندارند. این در حالی است که مشکلات داخلی و چند دستگی‌های گسترده وضعیت مخالفان را به شدت آشفته کرده و آنها را در وضعیت بحرانی قرار داده است.

زد و بند با اشغالگران قدس در پوشش ترویج ایران‌هراسی

«ایران و اسرائیل؛ کدام دوست و کدام دشمن اعراب است؟ رسانه‌های مورد حمایت کشورهای عرب خلیج فارس می‌کوشند به جای اسرائیل با ایران هراسی، این کشور را به عنوان دشمن شماره یک جهان عرب جلوه دهند.»روزنامه القدس‌العربی ضمن انتشار تحلیل فوق نوشت: رسانه‌های جمعی کشورهای عربی می‌خواهند ایران را به عنوان دشمن شماره یک اعراب جایگزین اسرائیل کنند.القدس‌العربی خاطرنشان کرد: این رسانه‌های عربی تمام صداهای مخالف غرب در منطقه را در نطفه خفه می‌کنند؛ همچنان که شاهزاده «بندر بن‌سلطان» مایل بود از آن به عنوان «غوغا و آشوب» در جهان عرب یاد کند. پیش از این چند دفتر نمایندگی اسرائیل در کشورهای قطر، دبی و عمان بی‌سر و صدا افتتاح شد و فقط شاهد مقداری همهمه شرمگینانه و ناچیز از سوی برخی از جریان‌ها در منطقه خلیج (فارس) بودیم. این دفاتر اولویت‌های سرمایه‌گذاری خود را پی‌ریزی کردند و طرح‌های مشترک و جداگانه‌ای میان اسرائیل و این کشورها به مورد اجرا گذاشته شد.

به نوشته القدس‌العربی، برخی از کشورهای خلیج (فارس) از روی ناچاری و شرم برای توجیه وقایع روی داده پای سازمان تجارت جهانی را وسط می‌کشند با این بهانه که کشورهای خلیج (فارس) به ویژه عربستان چاره‌ای ندارند جز این که به شرایط اعمال شده از سوی این سازمان گردن نهند.القدس‌العربی تصریح می‌کند: دشمن واقعی رژیم صهیونیستی است که سرزمین مقدس فلسطین را اشغال کرده است.

حجاریان: ما دموکراتیم اما روحانی مثل ما دموکرات نیست

سعید حجاریان گفت: برخلاف ما که بن حرف‌های‌مان دموکراسی است، بن حرف‌های روحانی دموکراسی نیست.وی در مصاحبه با مجله اندیشه پویا گفته است: مدل من با مدل روحانی فرق می‌کند. اصلاحاتی که من می‌گویم بن‌اش دموکراسی است. ممکن است اصلاحات آقای روحانی هم به تبع دموکراسی بیاورد اما بن‌اش دموکراسی نیست. خودش هم چنین ادعایی ندارد. نمی‌گوید که من اصلاح‌طلبم.وی در عین حال گفته است: نگاه من این است که اگر روحانی کاری کند که میزان سفر توریست‌ها به ایران بیشتر شود کافی است. آن وقت می‌توان گفت که چطور خارجی‌ها حق دارند اما ما حق نداریم. همین داستان هپی‌ها که روحانی به بازداشت آنها اعتراض کرد مهم بود. روحانی می‌تواند در فضای داخلی به تبع اعتمادسازی خارجی گشودگی ایجاد کند. نمی‌گویم توسعه سیاسی، می‌گویم گشودگی در خارج که ایجاد شد در داخل هم تحرک ایجاد می‌شود. اما شما می‌توانی اسمش را بگذارید توسعه سیاسی. اگر روحانی بتواند فضایی را فراهم کند که جوانانی که از ایران خارج شدند ]آشوب‌گران فراری[ به داخل ایران برگردند خیلی مهم است. روحانی دنبال همین هدف است و این تلاش‌ها فضا را در نهایت باز می‌کند.یادآور می‌شود روزنامه صبح امروز وابسته به سعید حجاریان، یکی از رسانه‌های تحریک کننده به آشوبگری در دوره اصلاحات بود و در آشوب‌های خیابانی تیر 78 نیز به ایفای نقش پرداخت. بعدها برخی همکاران این روزنامه زنجیره‌ای گریختند و در خدمت اتاق فکرهای نومحافظه‌کار آمریکایی درآمدند.

برکناری رئیس دانشگاه شیراز به خاطر خط قرمز دانشگاه آزاد

چند روز پس از سخنرانی حمید روحانی در دانشگاه آزاد شیراز و طرح انتقاداتی از هاشمی رفسنجانی، رئیس این دانشگاه برکنار شد.به گزارش جهان‌نیوز حمیدمیرزاده، رئيس دانشگاه آزاد در حکمی حمیدرضا حقیقت را از سمتش عزل کرد و ریاست این دانشگاه را به عبدالمجید اسدی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد استان فارس سپرد تا وی با حفظ سمت، سرپرست دانشگاه آزاد واحد شیراز هم باشد.روابط عمومی دانشگاه آزاد شیراز برکناری مدیر گروه کارشناسی علوم سیاسی این دانشگاه را هم تایید کرده است.گفتنی است، اخیرا سید حمید روحانی رئیس  بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان شیرازی انتقاداتی از مواضع آقای هاشمی رفسنجانی در چند سال اخیر مطرح کرده بود.

*خراسان

مجوز دولت به نعمت زاده براي توليد باکتري

پس از ارائه پيشنهاد نعمت زاده وزير صنعت در دولت مبني بر اهميت و لزوم توجه به توليد دسته  اي از باکتري ها که به باکتري هاي پروبيوتيک معروف هستند و فوايد آنها براي ايجاد ترکيباتي مانند ويتامين ها و آنتي بيوتيک هاي مختلف در بدن دام و طيوراست، هيئت دولت به وزير صنعت مجوز داده نسبت به سرمايه‌گذاري در طرح هاي توليد باکتري پروبيوتيک (مکمل غذايي دام و طيور) تا سقف 49 درصد به ميزان 673 ميليارد ريال اقدام کند.

*جمهوری اسلامی

* روزنامه آمريكائي وال استريت ژورنال در گزارشي نوشت: ايران نيروهاي خود را در مرزهاي عراق به حال آماده‌باش در آورده تا با حملات احتمالي داعش مقابله كنند. اين روزنامه افزود ايران به نيروي هوائي خود دستور داده درصورتي كه تروريست‌هاي داعش به 100 كيلومتري مرز ايران رسيدند آنها را بمباران كند.

* يكي از شاگردان آيت‌الله مصباح يزدي مي‌گويد آنچه عليه آقاي روحاني گفته مي‌شود، عكس‌‌العمل شكست خوردگان انتخابات 24 خرداد است. به گزارش ايسنا، حجت الاسلام غرويان افزود: بايد همه منتظر طوفان‌هاي جدي و جديدي از سوي شكست خوردگان انتخابات رياست جمهوري سال 92 باشند. خبرها حاكي از آن است كه كساني كه بازي سياسي 92 را در كمال ناباوري‌شان باختند، الآن دستور داده‌اند كه تا دولت يك ساله نشده زمين‌گيرش كنند. متأسفانه شكست خوردگان اصلي انتخابات سال 92 در فكر انتقام هستند، نه فعاليت سياسي و به دست آوردن دل مردم. وي گفت: اما مردم همچنان به انتخاب خود پايبندند و از آرامشي كه بعد از روي كار آمدن دولت يازدهم به وجود آمده است، راضي هستند. توصيه غرويان به دولت و به ويژه آقاي روحاني نيز اينست كه همچنان متانت خود را در مقابل اين هجمه‌ها و تهمت‌ها حفظ كنند و راه خود را پيش ببرند.

* مقاومت ولاديمير پوتين در برابر طمع‌ورزي‌هاي آمريكا و اروپا در اوكراين، همچنان به شكل‌هاي مختلف در روسيه مورد حمايت و تحسين قرار مي‌گيرد. يكي از سازمان‌هاي حامي كرملين با عنوان “اين حقمان است”، يك كمپين در حمايت از ولاديمير پوتين و الحاق كريمه اوكراين به روسيه شروع كرده و تي‌شرت‌هايي با طرح‌هاي مختلف از ولاديمير پوتين توليد و در مسكو توزيع كرده است. طراحان اين كمپين مي‌گويند اين كار را “براي تقدير از پيروزي‌هاي مختلف بين‌المللي ولاديمير پوتين در چند ماه گذشته” راه‌اندازي كرده‌اند. به گزارش بخش روسيه راديو اروپا آزاد / راديو آزادي، فروش اين تي‌شرت‌ها در اطراف كرملين و در ميدان سرخ در مسكو، شروع شده است.

*قدس

حمله هکرها به دولت برزیل

تسنیم: یک گروه از خرابکاران اینترنتی در برزیل به دولت این کشور هشدار داده اند که با هک سایتها، مردم جهان را از دریافت آخرین اخبار مربوط به جام جهانی محروم خواهند کرد.

 پروفسور سمیعی بر بالین آیت ا…

جهان: حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمصطفی میرلوحی رئیس دفتر آیت‌ا… مهدوی‌کنی اعلام کرد: پروفسور سمیعی پس از بررسی روند درمان رئیس مجلس خبرگان گفت که شرایط مغزی آیت‌ا… مهدوی کنی نسبت به قبل کمی بهتر شده است، ولی نه در حدی که خیلی امید دهیم.

تدابیر امنیتی برای تیم ملی ایران

مهر: رفت و آمد بازیکنان تیم ملی ایران بین کمپ و زمین تمرین در برزیل با اسکورت چند خودرو پلیس، دو بالگرد و خودروهای زرهی همراه است.

 مخالف مهاجرت نخبگان نیستم

ایسنا: دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم گردهمایی برگزیدگان کنکور سراسری و مدال‌آوران المپیاد دانش‌آموزی، با بیان این نکته که «من مخالف مهاجرت نخبگان نیستم»، گفت: اما باید امکاناتی فراهم شود تا در صورتی که نخبه قصد خروج از کشور را داشت، خودمان بتوانیم برایش جایابی داشته باشیم.

عقب نشینی داعش از نزدیکی مرزهای ایران

عصر ایران: نیروهای داعش که تا مناطق شرقی عراق و نزدیک مرزهای ایران پیشروی کرده بودند، توسط نیروهای محلی و قوای نظامی عراق، عقب رانده شدند.

تشییع پیکر مدافع حرم در اصفهان

ایرنا: پیکر «سید مصطفی حسینی» یکی از شهدای ایرانی عملیات نظامی دفاع از حرم حضرت زینب(س)، در اصفهان تشییع شد.

 هشدار درباره باندهای سازماندهی شده

مهر: ولی ا… نصر مدیرکل دفتر آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه 65 درصد کودکان خیابانی اتباع بیگانه هستند، گفت: براساس بررسی های انجام شده 10 تا 15 درصد کودکان خیابانی توسط باندها و گروه‌های سازماندهی شده کار می کنند.

شعار علیه «روسف» در جام جهانی

واحد مرکزی خبر: تماشاگران برزیلی که برای تماشای دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 و تشویق تیم ملی کشورشان در دیدار برابر کرواسی به ورزشگاه رفته بودند، بر ضد دیلما روسف رئیس جمهور برزیل شعار سر دادند.

 این ادعابی انصافی است

عصر ایران: سردارعبادا… عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سپاه گفت: بی‌انصافی است که عنوان شود این مجموعه در انجام پروژه ها انحصار ایجاد کرده و بخش خصوصی را به حاشیه رانده است.

قتل 2 خانواده‌ ایرانی توسط داعش

شیعه‌نیوز: یک سایت خبری مدعی شد که حجت‌الاسلام سیدرضا بطحایی یک طلبه ایرانی و خانواده‌اش به همراه خانواده‌ای دیگر توسط تروریستهای داعش به طرز فجیعی به قتل رسیده‌اند.

 آمادگی رزمندگان برای مقابله با تکفیری ها

ایرنا: رزمندگان کرمان و گردانهای 408 غواص سیدالشهدا (ع) و 414 حسین بن علی(ع) کرمان ضمن محکوم کردن اقدامهای تروریستی گروهکهای تکفیری در منطقه، برای مقابله با این جنایتکاران اعلام آمادگی کردند.

 ادعای روزنامه آمریکایی

تابناک: روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» مدعی شده که نیروهای سپاه پاسداران ایران وارد عراق شده و در زمینه بازپس گیری کنترل بخش اعظم شهر تکریت، به نیروهای نظامی عراقی کمک رسانده اند. به ادعای این روزنامه، ایرانیان مذکور متعلق به نیروی قدس سپاه پاسداران هستند.

قرمه‌سبزی شومن آمریکایی در اصفهان

مشرق: «آنتونی بوردن» سرآشپز، نویسنده، ‌مجری و گردشگر معروف‌ آمریکایی که با برنامه «میهمان ناخوانده» در تلویزیون شناخته می‌شود، با سفر به ایران و یکی از قطب‌های گردشگری‌اش، اصفهان، مطالبی را در این‌باره صفحه‌ فیس‌بوک خود قرار داده است.

بازداشت یک تکفیری در قزوین

مشرق: مدیرکل اطلاعات استان قزوین گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) یکی از عناصر وابسته به گروه های تکفیری که قصد جذب نیرو و اعزام آنها به سوریه و عراق را داشتند، در قزوین شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار